הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
תגידו צ'יז PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
שני, 25 ספטמבר 2017 11:19

צילום אוכל כיום הוא כלי שיווק חשוב לכל בעל עסק, ובתחום עוסקים גם חובבנים וגם מקצוענים. תמונות טובות יכולות להיות כרטיס הביקור שלכם כחובבן או כעסק

אוכל כיום הוא התחביב של הרבה מאוד אנשים. מה שבעבר היה נחלתם של שפים וסבתות, הפך למשהו שהרבה מאוד אנשים צעירים אוהבים להתנסות בו. המושג פודיז הפך לשם דבר והמון אנשים מגדירים את עצמם כפנאטים של אוכל – כאלו שמבקרים בהמון מסעדות, מחפשים מוצרים ייחודיים, כותבים על אוכל ומבשלים באופן סדיר.

נדבך נוסף של אוכל הוא כמובן הצילום שלו. לאור הפופולאריות של רשתות חברתיות והכוח של ויזואליה ברשת, צילום אוכל הפך למשהו שהוא כמעט חובה אחרי בישול. קודם חותכים, מחממים ומתבלים ואחר כך מצלמים ומעלים לרשת. אנשים מחפשים בעיקר לייקים, אך גם עצות ושיתוף מידע הם שני אלמנטים חשובים.

צילום אוכל יכול להיעשות בצורה פרטית וחובבנית או בצורה מקצועית. בפן החובבני, מדובר בכיף ובאפשרות לשתף את היצירות שלכם אל מול העולם. בפן המקצועי, צילום אוכל הוא חשוב מאוד לכל מסעדה או דוכן אוכל שרוצה לשווק את עצמו. אנשים אוכלים קודם עם העיניים ורק אחר כך עם הפה. חשוב מאוד לגרות את האנשים ולספק תמונות שיגרמו לאנשים להגיע לעסק.

עושות את רוב העבודה

ישנם צלמים מקצועיים המתמחים בצילום אוכל ויכולים להביא לקוחות פוטנציאליים אל המסעדה רק בעזרת המצלמה שלהם. צילום אוכל זוהי אומנות בפני עצמה ויש המון דרכים לגרום לאוכל להיראות טוב ומגרה. חשוב לתת אמון בצלם טוב ובעל ניסיון כי התמונות הללו הם כרטיס הביקור של המסעדה ויהיה אפשר להשתמש בהם גם לשיווק וגם בתפריט.

כל בעל עסק יודע שהעסק שלו צריך להיות מקודם ככל שיותר. יש תחרות רבה בשוק וצריך ליצור בולטות. יש אנשים שמומחים בשיווק ברשת החברתית, אך את רוב העבודה עושות התמונות הטובות אותם מצלם צלם אוכל מנוסה. אז בתיאבון, או שנגיד צ'יז?


 
מאמרים נוספים :

» אוכלים עם העיניים

צילום אוכל הוא תחום נרחב ופופולארי מאוד. כל מסעדה יודעת שעליה להציג ולפרסם אוכל שנראה טוב על הצלחת כדי לגרום לאנשים להגיע ולטעום אוכל יכול להיות מגרה מאוד, גם אם רק מסתכלים עליו, ללא הרחה או מישוש. הנראות של אוכל לעיתים מספיקה והמשפט העתיק שקובע שאנחנו אוכלים גם עם העיניים,...
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com