הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
תוצאות מהירות PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
רביעי, 05 ספטמבר 2018 08:31

דיאטה מהירה היא אפשרית רק אם עושים הכל נכון ובתאום עם איש מקצוע. זה מתחיל באוכל וממשיך בפעילו ספורטיבית

אנשים רבים מודאגים לקראת החגים ההולכים וקרבים. כולנו יודעים שאנחנו הולכים לאכול הרבה ולהעלות במשקל, ולכן צריך להכין את הגוף לכך ולבצע דיאטה. דיאטה היא תמיד טובה, אם היא נעשית בצורה נכונה. לא צריך להפסיק לאכול לחלוטין, אלא פשוט להוריד כמויות ולמצוא תפריט אידיאלי וספציפי אשר ישתלב עם פעילות ספורטיבית במידה הנכונה.

הדבר הכי קשה בדיאטה היא לאו דווקא כמות האוכל המופחתת והפעילות הספורטיבית באופן ספציפי, אלא המחשבה שלא נראה תוצאות מיד וכי יש לשנות לחלוטין את אורח החיים לזמן בלתי מוגבל. פתרון מצוין לאתגר הזה יכול להיות ביצוע דיאטה מהירה לזמן מוגבל. דיאטות מהירות הן אפשריות והן יותר אינטנסיביות, אך לפחות אפשר לדעת שיש להן תאריך סיום.

דיאטה מהירה היא גם יותר נפיצה כי השינוי של הגוף הוא דרסטי. לכן, כאשר מחליטים על המהלך, יש לפנות ליועצי דיאטה שירכיבו תפריט לדיאטה מהירה אשר יהיה מותאם לצרכים ולרצונות של מבצע הדיאטה. כמובן שיש בסיס לכל דיאטה – הורדת פחמימות, סוכרים, שומנים וקלוריות, ומנגד, העלאת כמות הירוקים מכל הסוגים. עם זאת, לכל אחד יש את הרצונות והסלידות שלו, בתוספת של אלרגיות שונות. לכן, חשוב להתנהל מול איש מקצוע שיידע לתת את המענה המושלם בדמות תפריט אידיאלי.

כל בלוף מתגלה בסוף

תפריט לדיאטה מהירה חייב להיות ממולא באופן מושלם. אסור לפשל, לרמות או לפספס אף שלב, מכיוון שכל "בלוף" מתגלה בסוף. חייבים להיות קשובים, לנהל לו"ז ובעיקר להיות עם כוח רצון בלתי נגמר. התוצאות מגיעות במהרה ובסופו של תהליך, אפשר אפילו להוריד קצת את הרגל מהדוושה ולשמור על חלק מהמאפיינים שהביאו אתכם עד הלום. כאשר יש תאריך סיום לדיאטה האינטנסיבית, קל יותר להכניס לראש שזה שווה את זה.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com