הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
תכנון למטבח מוסדי נוח ובטיחותי PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י אדר לוי   
ראשון, 10 יולי 2016 21:15

המטבח המוסדי הוא מטבח המשרת כמות גדולה של סועדים בכל יום, לעתים מדובר יהיה באלפי מנות אותן יש להוציא בכל יום. תכנון למטבח מוסדי יש לבסס על קווי יסוד מאוד ברורים, על המטבח להיות נוח, יעיל, בטיחותי, נגיש ומואר. כל פרויקט תכנון למטבח מוסדי יש לבסס בראש ובראשונה על חשיבה פרקטית, זהו מטבח בו מתבצעת עבודה רבה בכל יום ויש לתכנן אותו בהתאם. ההבדלים בין מטבח מוסדי טוב, יעיל ואפקטיבי לבין מטבח מוסדי מלוכלך ומתסכל נוצרים כבר בשלב התכנון.

 

מהו מטבח מוסדי?

 

מדובר במטבח המשרת בכל יום אלפי איש, אלו הם מטבחים של בתי חולים, מוסדות ממשלתיים, מוסדות חינוך. תכנון למטבח מוסדי מתאים גם למטבחים בצה"ל או במקומות עבודה גדולים.

 

על מה חשוב להקפיד?

 

פרויקט של תכנון למטבח מוסדי כדאי תמיד להפקיד רק בידיים מנוסות ומקצועיות. אין מדובר בעבודת עיצוב מטבח רגילה, מעצבי פנים מנוסים ככל שיהיו בעיצוב מטבחים ביתיים אינם מכירים את הצרכים של המטבח המוסדי ואת חומרי הגלם ונהלי העבודה והבטיחות הדרושים. תכנון למטבח מוסדי הוא הרבה יותר מבחירת עיצוב מרשים ומודרני, על הפרק מוצבים גם נוחות העבודה ושימוש בטיחותי יעיל ומהיר במטבח.

 

תכנון מקצועי למטבח מוסדי

 

הבחירה הנכונה, אם חשוב לכם להבטיח תפקוד עתידי יעיל ואפקטיבי של המטבח לא מתפשרים על פחות מצוות מקצועי ברמה גבוהה, צוות עם ניסיון מתאים.

 

תכנון למטבח מוסדי בטיחותי

 

שיקולי בטיחות הם חלק בלתי נפרד מכל פרויקט תכנון למטבח מוסדי קטן או גדול, באחריות צוות התכנון לדאוג גם לסביבת עבודה בטוחה לעובדים. מטבח בטיחותי יהיה מטבח עם גישה נכונה, אבזור בטיחות, מרחבי תנועה, מקומות אחסון נגישים, אוורור. גם כאן ישנה חשיבות רבה לבחירה בצוות מקצועי.

 


 
מאמרים - עמוד הבית עיצוב עיצוב הבית כללי תכנון למטבח מוסדי נוח ובטיחותי
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com