הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
תנאים מרהיבים PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
רביעי, 30 מאי 2018 11:44

קנייה של רכב היא קנייה גדולה לאדם הממוצע, אך אם הולכים למקומות הנכונים, אפשר לקבל מימון לרכב בהלוואה ללא ריבית

אנשים לא מקבלים את ההחלטה לקנות רכב חדש כדרך אגב. זוהי קנייה גדולה ומהותית ושנייה רק להחלטה על קניית דירה. האדם הממוצע לא קונה יותר מדי רכבים במהלך חייו, וגם אדם שאוהב להחליף רכב בתדירות, לא עושה זאת יותר מאחת ל-4 או 5 שנים. לכן, זוהי החלטה כלכלית חשובה מאוד שצריכה להיות תואמת להכנסות ולתחזיות הכלכליות לעתיד.

ההחלטה הראשונה שצריך לקבל קשורה לסוג הרכב. מרבית האנשים יקנו רכב משפחתי, אך יש עדיין אנשים שזקוקים לרכבים גדולים ומאסיביים למשפחות גדולות או לטיולים, אחרים שאוהבים רכבי ספורט ויש כאלו שדווקא ילכו על רכב היברידי או על פרייבט קטן ועירוני. הכל בהתאם למציאות בה אנחנו חיים ביום יום.

בהתאם לתקציב

לאחר קבלת ההחלטה על סוג הרכב, יש להתחיל בביצוע סקר השוק הרלוונטי. לברר על דגמים שונים, יצרניות ומכניקה, תוך כדי השוואה והתאמה לתקציב. כל עסקה היא שונה ויש עסקאות בהם שווה לשלם קצת יותר, אך לקבל תמורה גדולה הרבה יותר. ההחלטה הסופית היא כמובן גם רגשית, אך גם כלכלית. סביר שהאדם הממוצע מרמת גן או גבעתיים לא יקנה לעצמו פרארי יוקרתית.

אחת האופציות הטובות ביותר שיש לשוק להציע היא קניית רכב דרך סוכנות, מגרש או חברת ליסינג. כאשר רוכשים רכב דרך המקומות הללו, אפשר לקבל עזרה מאוד גדולה בכל הנושא של מימון רכב ללא ריבית. לאותם אנשים יש אינטרס גדול למכור את הרכב, כדי לבצע תחלופה גדולה במלאי שלו. הבלאי על רכב הוא גדול מאוד כידוע, כ-10,000 שקלים בשנה, ולכן, מכירה מהירה של רכב שווה לאותם אנשים הרבה מאוד כסף. הכוח נמצא בידיים של הלקוחות. יש לנהל משא ומתן על המחיר ולברר לגבי מימון לרכב ללא ריבית.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com