הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo

990

תנאי עבודה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י mati   
ראשון, 26 נובמבר 2017 15:11

הדבר החשוב ביותר עבור עובדים במקום העבודה שלהם הוא סדר וניקיון, כולנו רוצים להגיע בבוקר ולראות כי המשרד שלנו נקי ומסודר

 

שבאים ובוחנים את מפת ישראל בחיפוש אחרי האזור העמוס והצפוף ביותר אחרי משרדים ומציאת מקומות עבודה, התשובה הינה חד משמעית, אזור המרכז הוא האזור העמוס ביותר שיש, בכל מה שקשור למשרדים ובתי עסקים.
בתי עסקים אלו, מודעים לעובדה כי יש להם תחרות רבה על 
העובדים האיכותיים והטובים והם יעשו הכל על מנת להשאיר אותם אצלם בחברה.

העובדים האיכותיים גם כן מודעים לתחרות זו ולעיתים הם מנצלים אותה לטובתם, בין אם זה לטובת מעבר למקום עבודה טוב יותר או מעבר לתפקיד ניהולי בכיר יותר מהתפקיד הנוכחי שלהם.
מנגד, החברות מוכנות לעשות כל מה שניתן כדי להשאיר את העובדים הטובים אצלם, צופרים אלו מתחילים בשליחת העובדים לנופש אחת לתקופה ועד טיסות צופר לחוץ לארץ.
במקביל לכל הצופרים והפרסים המפוצצים הללו, על החברות להקפיד ולשמור על העובדים מרוצים במהלך היום יום, ועל מנת לעשות זאת חשוב לחברה כי המשרדים שלהם יהיו נקיים והעובדים יבואו כל יום שמחים ומרוצים לעבודה.

לאור העובדה כי במרכז ישנו ריבוי של משרדים והעובדה כי בעלי משרד אלו רוצים לשמור את המשרדים שלהם נקיים ומסודרים, ישנם לא מעט חברות העוסקות בתחום של ניקיון משרדים במרכז ומעניקות לחברות ולעסקים את שירותי הנקיון שהם זקוקים באופן שוטף.
חברות ניקיון משרדים במרכז מבינות כי אחד הדברים החשובים ביותר עבורן הוא השם שלהן וכי עליהן להקפיד ולהעניק את השירות הטוב ביותר לכל לקוח ולקוח שלהן.


איך בוחרים

במקביל לריבוי המשרדים והחברות הקיימות במרכז, ישנן לא מעט חברות ניקיון שפתחו את העסק שלהן במרכז והחליטו לנסות ולהעניק את שירותם לעסקים אלו, בשל כך הבחירה בחברת ניקיון הופכות להיות לא פשוטה. ישנה עדיפות לבחור חברה שקיבלתם עליה המלצה ממכר או חבר קרוב, הדבר האחרון שתרצו הוא להעסיק חברת ניקיון שלא תבצע את עבודתה על הצד הטוב ביותר.

 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com