הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
תפריט דיאטה מהירה אחרי לידה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י אנני לנור   
ראשון, 10 פברואר 2019 15:25

אם אמרו לך שאי אפשר לרדת במשקל מהר אחרי לידה – הגיע הזמן שאת תעשי זאת ותעמידי אותם על טעותם. בעזרת תפריט דיאטה מהירה אפשר לרדת במשקל מהר אחרי לידה מבלי לפגוע בבריאות שלך או בתהליכי שיקום הגוף. לאחר לידה הגוף זקוק לתזונה בריאה ונכונה. לשמחתך, זוהי בדיוק התזונה שתאפשר לך לרדת במשקל מהר.

 

תפריט דיאטה מהירה עם מטרה ריאלית

 

תהליך הירידה במשקל שלך עתיד להיות מוצלח אך גם ממושך. זה יהיה לא מציאותי, לא נכון ולא בריא לשאוף לירידה של 10 קילוגרמים בתוך חודש. ממש כפי שהעלייה במשקל בהריון לא התרחשה כולה במהלך חודש אחד – כך גם הירידה במשקל. תהליך בריא של ירידה במשקל עם תפריט דיאטה מהירה ידרוש עבודה של כ-3 חודשים לפחות.

 

ירידה מהירה ודרסטית במשקל אחרי לידה מתאפשרת רק במצבים של דיאטה קיצונית. מצבים אלו אינם מומלצים כלל בשל הסכנה לפגיעה בבריאות הגוף והנפש. הציבי לעצמך מטרה ראלית והגיונית לחזרה למשקל של לפני ההיריון בתוך חצי שנה. ירידה במשקל של חצי קילו עד קילו בכל שבוע או שבועיים היא יעד הגיוני.

אם התחלת את ההיריון במצב של עודף משקל אז הירידה במשקל עלולה להימשך כשנה שלמה.

 

מתי כדאי להתחיל בתהליך?

 

באופן טבעי לאחר הלידה הגוף משיל במהלך 6 השבועות שאחרי הלידה חלק מהמשקל העודף. על כן, כדאי להמתין כ-6 שבועות על מנת להתחיל להקפיד על תפריט דיאטה מהירה ולבצע פעילות גופנית באופן קבוע. הדיאטה הנכונה ביותר בעבור נשים אחרי לידה שמטפלות בתינוק ומניקות היא דיאטה שכוללת הרבה ירקות ופירות, סיבים תזונתיים, חלבונים רזים, פחמימות מלאות. מחוץ לתפריט תוציאי סוכרים, מאפים, מאכלים מטוגנים עשירים בשומן ומוצרים עשויים קמח לבן.

 

 

 


 
מאמרים נוספים :

» אוכלים מה שבריא

לאכול הפך להיות סוג של ספורט עבור האדם המודרני אשר מוקף באוכל מכל כיוון, ברחוב שבו הוא הולך, בטלוויזיה שבה הוא מביא ובאינטרנט שבו הוא גולש, אפילו ברשת החברתית. איך בדיוק יכולים לעבור אל אכילה יותר בריאה כאשר מוקפים באוכל שרובו אינו בריא? זה מתחיל עם תפריט דיאטה מהירה וממשיך אל...
מאמרים - עמוד הבית בית ומשפחה בית ומשפחה כללי תפריט דיאטה מהירה אחרי לידה
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com