הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
תריסי גלילה איכותיים PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י amir769   
שבת, 05 אוגוסט 2017 17:12

תריסי גלילה

תריסים נועדו מאז ומתמיד לאפשר לעור להיכנס לביתנו ולמלא אותו באווירה נעימה ומרגיעה. למרות זאת, יש פעמים בהם אנו לא מעוניינים שאור רב ייכנס לחללים השונים בביתנו, כמו למשל בימי הקיץ החמים בהם קרני השמש מחממות את הבית וגורמות לחוסר נעימות גופנית.

במקרים הללו נעדיף להגיף את התריסים ולמנוע מאור רב מלהיכנס לביתנו. מלבד התפקיד הזה של וויסות כמות האור, תריסים מאפשרים לנו גם לשלוט על הטמפרטורה בחדר על ידי כך שהם חוסמים קרני שמש ומונעים דם מהקרה לחדור לבית בימי החורף.

תריסי גלילה – הפתרון המושלם לבית בכל ימות השנה

על מנת שתריסים אכן יימלאו את תפקידם ויווסתו כמויות אור וכן טמפרטורה בבית, חשוב שהם יהיו איכותיים ואטומים. תריסי גלילה עונים בדיוק על הדרישות הללו הודות למבנה המיוחד שלהם ולאופן שבו גוללים אותם.

לאילו מכם שעוד לא הכירו את הפריט המדהים הזה, תריסי גלילה הם תריסים המורכבים משלבים מקבילים שמורכבים במאוזן זה על גביי זה. לתריסים יש קופסת גלילה בחלקם העליון שמאפשרת לגלול אותו כלפיי מעלה באופן חלקי/מלא, או להוריד אותם מטה לכיסוי מוחלט של חלונות ודלתות זכוכית.

באופן הזה תריסי גלילה מהווים כלי יעיל לוויסות טמפרטורה ואור, ורבים בוחרים בהם עבור ביתם. ניתן לבחור את הרכב התריסים לפי רצונכם, כשהחומרים בשימוש הם עץ או אלומיניום לרוב. מלבד זאת, אתם יכולים לבחור גם את מנגנון הגלילה, שיכול להיות ידני או חשמלי, לפי הנוחות, הצרכים וגם אופן העיצוב של ביתכם.

תריסי גלילה מהווים פיתרון מעולה לוויסות אור וטמפרטורה בתוך הבית, ואנשים רבים בוחרים בהם עבור ביתם. עם התריסים המיוחדים הללו תוכלו ליצור אווירה נעימה בביתכם בלי בעיה ובצורה פשוטה במיוחד, וזה יתרונם הגדול.


 
מאמרים נוספים :

» תריסי גלילה זה מחזיק לנצח אם זה איכותי

תריסי גלילה ישנם חלקים רבים בביתנו שדורשים תשומת לב לאורך השנים משום שהם מתבלים או פשוט דורשים החלפה כשאנו מעצבים אותו מחדש. אחד החלקים הללו הוא אזור החלונות, המרפסת וגם מקומות מפגש בין חדרים שונים שדורשים התקנה של מחיצה עבור פרטיות וגם כדי למנוע מאור לחדור לביתנו בכל שעות...

» תריסי גלילה לנוחות המושלמת שלכם

  תריסי גלילה כבר כמעט בכל בית   בכל בית בישראל כבר ניתן לראות היום תריסי גלילה, התריסים הללו מופעלים באמצעות מנוע חשמלי, אך יש כאלה שעדיין מפעילים אותו באופן ידני. גם שילוב של שניהם ניתן למצוא למי שמעוניין להיות בטוח כי התריס שלו, כאשר שיתקלקל, ניתן יהיה להפעילו באמצעו...

» תריסי גלילה - זה החופש שלכם

תריסי גלילה - בשימוש פרטי ומסחרי   אלמנטים של מערכת בית חכם מחלחלת לבתים רבים. כולנו אוהבים מערכות מתוחכמות של בית חכם והשיטות הטכנולוגיות הגבוהות הופכות את התחזוקה ש הבית לפשוטה וקלה יותר. על מנת להבטיח שימוש בבית חכם, יש להתקין בנוסף גם , כך שישרתו אתכם היטב ויוכלו...

» טיפים לרכישה נכונה של תריסים

   מהו תפקידם של תריסי גלילה   תפקידם של תריסים חשמליים, המכונים גם תריסי גלילה חשמליים, הינו להעניק הצללה חלקית, או לחלופין, להחשיך את החלל באופן מוחלט. ניתן להתקין את התריסים כתריסים ידניים או כתריסים חשמליים. בד"כ מחליטים האם להתקין תריסים ידניים או תריסים חשמליים לפי...
Copyright © 2017. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com