הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo

990

תריסי גלילה לבית PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י דן   
חמישי, 05 אוקטובר 2017 15:39
p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; text-align: justify; font: 10.0px 'Lucida Grande'} p.p2 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; text-align: right; font: 10.0px Times; min-height: 13.0px} span.s1 {font: 10.0px Times}

תריסי גלילה

הינה זה קורה ואתם מתחילים לעצב מחדש את הבית? אם כך, כדאי שתעשו את הדברים אחרי שתתכננו הכול. לעצב מחדש את הבית זה אומר לדעת איפה אתם רוצים שכל דבר יהיה מונח אך זה גם אומר לדאוג לפרטיות שלכם. בשנים האחרונות אנחנו רואים בניה מאוד צפופה באזורים שונים בישראל ולכן כדאי לשלב בעיצוב הבית גם תריסים מסוגים שונים. העניין הוא שתריסים, בין אם מדובר על תריסי גלילה ובין אם מדובר על תריסים אחרים, יוכלו להגביר את תחושת הפרטיות שלכם בבית, אז למה לא? תריסים גם יוכלו לסייע לכם לשלוט על כמות האור הטבעי שנכנס במהלך היום הביתה ולכן ברור מדוע כדאי לבחור עוד היום את התריסים המתאימים לכם ביותר. 

כל הפרמטרים החשובים לבחירת תריסים הביתה

אין ויכוח על כך שיש היום לא מעט אפשרויות בכל מה שקשור לתריסים ולכן ברור מדוע אתם זקוקים לעזרה, כי איך בוחרים תריס מוצלח מבין כל האפשרויות הללו? ראשית, כדאי שתחליטו האם אתם רוצים תריסי גלילה או תריסים אחרים ושנית, כדאי יהיה לבדוק האם אתם רוצים תריסים חשמליים או ידניים. השימוש בתריסים החשמליים הרבה יותר נוח כי אתם לא צריכים להפעיל כוח פיזי אך מצד שני ההתקנה שלהם בדרך כלל הרבה יותר יקרה. לכן כדאי לקחת בחשבון את כל הנתונים האלה ובהתאם להם לקבל החלטה. 

עיצוב מוצלח 

שימו לב, בעת בחירת התריסים שלכם, גם לשאלת העיצוב והצבע, כי מה פתאום שתיקנו היום תריסי גלילה שלא באמת משתלבים עם שאר העיצוב בבית? כדאי לקחת בחשבון גם את החומרים שמהם עשויים התריסים כי בסופו של דבר כל הפרטים האלה ישפיעו על התוצאה הסופית. אתם תראו שהשימוש בתריסים יהיה יום יומי ולכן גם חשוב להקפיד על איכות חסרת פשרות. העניין הוא שהדבר האחרון שתרצו בוודאי זה להתעסק תוך כמה חודשים בתיקון התריסים או אולי אפילו בהחלפתם. לכן כדאי לבחון את האפשרויות שונות לעומק ואין ספק שתוכלו למצוא את השילוב המושלם בין מחירים נוחים, איכות טובה ועיצוב מרהיב.  

 


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com