הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo

990

תריסי גלילה לבית וגן PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י גיא   
חמישי, 07 דצמבר 2017 06:50

תריסי גליליה

תריסי גלילה חשמליים מאוד פופולריים ומבוקשים בימינו, ולמה? כי הם עונים על הרבה סוגיות ביתיות, מעיצוב עד נוחות, התחדשות ובטחון. תריסי גלילה (החשמליים) הם תריסים חשמליים המנוהלים ע״י שלט רחוק או מתג חשמלי, ניתן לשחק עמם איך שאתם רוצים שיראו מבחינת תצורה, ניתן לבחור את החומרים שמהם יהיו עשויים ועוד, בואו נתחיל.

 

עיצוב

את תריסי הגלילה ניתן להתאים לחדר בו הם נמצאים, כלומר שהחומרים והתצורה של התריסים אם זה מעץ, אלומיניום, מתכת, ישלימו את החדר וישדרגו אותו מבחינת עיצובית. הבית שלכם יקבל זווית חדשה ורעננה. תריסי גלילה חשמליים הם אפנתיים, פופולריים ואחת הסיבות לכך זה הגורם העיצובי.

ניתן גם מהבחינה של עיצוב לשחק אם אור וצל בעזרת התריסים, ישנם שלבים לתריסים, פתוח לחלוטין, סגור לחלוטין ומצבי ביניים שאתם גם ניתן לשחק והם משרים על הבית אווירה ואופי שונה.

 

נוחות

אולי הסיבה העיקרית לתריסים חשמליים היא הנוחות שברעיון, האפשרות לפתוח ולסגור אותם ע״י שלט רחוק מנקודה מסוימת בבית ולא מחייבת להיות בסמוך לחלון, (על אחת כמה וכמה אם יש לכם בית פרטי וחניה מקורה לחדר) או על ידי מתג חשמלי. התריסים נפתחים ונסגרים במהירות וכאמור ניתן לשחק אם אור והצללה, מה שמסייע בשעות מסוימות של היום, או ליצור אווירה מסוימת.

 

התחדשות ומודרניזציה

הבית שלכם זקוק לרענון? זקוק להתחדשות? תריסי גלילה חשמליים הם פתרון מצוין, הן מבחינה עיצובית כאמור לעיל, הן מבחינת נוחות והן מבחינה מודרנית. התריסים הללו מרשימים ויתנו הרגשה של חדש ושל חידוש.

עלות התריסים משתנה והמחיר תלוי בסוג התריס, גודל המנוע, אם שלט בלי שלט, גודל החלון ועוד. בשביל התחדשות המחיר בהחלט אינו מרקיע שחקים ושווה לכל כיס.

 

 


 
מאמרים - עמוד הבית ריהוט ריהוט לבית תריסי גלילה לבית וגן
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com