הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
5 דרכים להפחית את תחושת הלחץ לפני האודישן PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י webz   
שלישי, 18 יוני 2019 13:52

אם גם אתם רוצים לשחרר את המתח ולעשות אודישן נינוח יותר, נסו לאמץ לעצמכם את אחת מהשיטות הבאות:

1.זיכרו: רבים וטובים עשו זאת לפניכם

כל מה שאתם צריכים לפעמים הוא פשוט את ההבנה כי אתם לא לבד. ממש באותו חדר כמוכם, נמצאים עוד שחקנים שעתידים לעבור אודישנים במטרה לקבל את התפקיד. הזכירו לעצמכם כי המציאות היא שרבים וטובים החלו את דרכם באותה הסיטואציה בדיוק: אודישן. אם אחרים עשו זאת, גם אתם יכולים!

2.תרגלו נשימות ועשו דמיון מודרך

שיטת הדמיון המודרך הוכחה כשיטה שבאמצעותה ניתן להפחית לחצים ולהגיע לתחושות של רוגע ושלווה. כל הנדרש מכם הוא לעצום עיניים, ולצאת למסע קסום שאת כל כולו אתם מדמיניים. במקרה הזה, תוכלו לדמיין כי אתם נכנסים אל חדר האודישנים ומרשימים את כל הבוחנים! המטרה בדמיון המודרך היא לעורר בכם את התחושות הנעימות שאתם רוצים לחוש, להחדיר מסרים חיוביים לתודעה ולהביא אתכם למצב של הרפייה.

3.צפו בקטע סטנד-אפ שישחרר אתכם

אם אתם מתחברים פחות למשחקים תודעתיים, תוכלו לשחרר את הלחץ שמלווה אתכם באמצעות צחוק. כל עוד יש לכם חבר טוב שמצחיק אתכם, נהלו איתו שיח קצר לפני האודישן. אלו מכם שמעדיפים להתכנס בתוך עצמם ולצחוק מסטנדאפיסט, יכולים לעשות זאת. צפו בסדרה שאתם אוהבים או בקטע קומי – הצחוק משחרר מתחים וזה כל מה שאתם צריכים רגע לפני היציאה לאודישן.

4.כנסו לחדר האודישנים כאילו ואתם שחקנים מוכרים

הכוח שלכם כשחקנים הוא כוח אדיר! מה שגורם לכם המון פעמים לחוש בלחץ ובמתח הוא החשש כי אתם לא מספיק טובים. לכן, היכנסו לחדר כדמות חזקה, בטוחה ואסרטיבית. מובן כי תצטרכו להציג את עצמכם לפני האודישן עצמו, אך בעת שתיכנסו אל נעליה של דמות חזקה (ה"אני" החזק שלכם), הרי שתוכלו להתעלות מעל חוסר הביטחון, החשש והפקפוק שלכם בעצמכם.

5.הודו בפני הבוחנים שאתם מעט נרגשים

ולפעמים, כל מה שאתם באמת צריכים על מנת להפחית את הלחץ הוא להודות בלחץ. עם כניסתכם אל חדר האודישנים, תוכלו להציג את עצמכם וגם לספר לבוחנים על ההתרגשות שלכם מהמעמד. כך, אתם מצטיירים כאנושיים וצנועים, מה שרק יכול להאיר את דמותכם. תנו מקום לתחושות שלכם – לעתים רק כך יוצרים את השחרור הפנימי.


 
מאמרים נוספים :

» ללמוד לשיר נכון - מהן הסיבות לצרידות?

ללמוד לשיר נכון - מהן הסיבות לצרידות?הרבה זמרים מתחילים לעיתים סובלים מבעייה של צרידות. כאשר הם מתחילים ללמוד לשיר אצל מורה לפיתוח קול בתל אביב (בדרך כלל) הם מופתעים לגלות שהם סובלים מצרידות או מבעיות שעלולות להוביל לצרידות.אז למה זה קורה?צרידות יכולה לנבוע ממספר סיבות,שחלקן...

» לימוד פיתוח קול - למה בעצם ללמוד לשיר ?

    לימוד פיתוח קול - למה בעצם ללמוד לשיר ?   היום, הרבה אנשים מעוניינים ללמוד לשיר כמו שצריך. פותחים טלוויזיה, רדיו, יוטיוב.. שומעים איזה זמר מדהים ומרגש עושה ג'אגלינג עם הקול שלו וקורע לנו את הלב וחושבים לעצמינו- "אח. אם רק יכולתי ללמוד לשיר כמוהו. את כל הנשמה שלי יכולתי לפרוק...
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית 5 דרכים להפחית את תחושת הלחץ לפני האודישן
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com