הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
5 סיבות טובות לעבוד עם חברת אחזקה בבניין PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י webz   
רביעי, 27 מרץ 2019 10:43

בתור אלו העומדים בראש נציגות ועד הבית, מובן כי אתם בעד שילוב חברת אחזקה בתוך הבניין. מאחר ואתם אלו שבאחריותם להציג את הרעיון לכל הדיירים, כדאי שגם אתם תכינו מראש רשימה של יתרונות בולטים שבעבודה עם חברת האחזקה. למרות שישנה מניפה רחבה מאד של יתרונות, לפניכם אלו הבולטים ביותר:

1.פשוט כי זהו הסטנדרט כיום

בעבר, דיירי הבניינים המשותפים היו מחלקים את המשימות השונות בבניין ביניהם. כך, הדייר מדירה 2 היה דואג לפינוי חדר האשפה, הדיירת מדירה 4 הייתה מנקה את חדר המדרגות ודיירים אחרים לקחו על עצמם משימות כדוגמת גינון ותחזוקה. כיום, ישנו סטנדרט אחר לגמרי: בנייני מגורים, בדגש על בנייני היוקרה, מתוחזקים על ידי חברות אחזקה.

2.אתם רק דיירים בבניין, לא עובדים בו

אל תשכחו לרגע כי אתם דיירים בבניין, והעובדה כי עברתם לבניין מגורים משותף לא אומרת כי אתם צריכים לקחת על עצמכם ג'וב נוסף. בניין מגורים משותף מגלם בתוכו לא מעט אתגרים, אך בטח לא דיירי הבניין הם אלו הצריכים לעמוד בהם. חברת האחזקה דואגת לכל הנדרש – כך שכל דייר יכול לשמור על הסטטוס שלו כדייר בבניין.

3.מפחיתים את הסיכוי לסכסוכי שכנים

האחריות של חברת האחזקה היא גם לגבות תשלומים מכל השכנים. המשמעות היא שמצבים מביכים כמו דרישת תשלום לוועד על ידי דייר אחד מדייר אחר, ניתן למנוע בקלות. חברת האחזקה אוספת כל התשלומים החודשיים הנדרשים, היא זו שעוקבת אחר התקציב ומרכזת בדו"ח מסודר מי מהשכנים שילם, מתי וכמה. אתם בכל אופן? לא צריכים לקחת על עצמכם להיות אחראי כספים של הבניין.

4.הבניין מתוחזק דרך קבע!

כשהמעלית נתקעת, צינור מים התפוצץ או מערכת החשמל לא פועלת כנדרש – ישנו מענה מהיר, איכותי ומקצועי. חברת האחזקה היא זו שתעניק לכם פתרון בזמן אמת – בכל שעה, כך שאתם מקבלים שירות אדיב ואיכותי בכל שלב ביום. בנייני מגורים שלא עובדים עם חברות אחזקה, צריכים למצוא פתרונות בעצמם, להשיג טלפונים של אנשי מקצוע וגם להתמקח על מחירים. עם חברת האחזקה כאמור – זה לא קורה.

5.שימור ערך הבניין

ובעת שהבניין בו אתם גרים מטופח ומתוחזק – גם בפן החזותי וגם בפן המערכתי, אתם שומרים על ערך הבניין וגם יכולים להעלות אותו. המשמעות היא שבמידה ותרצו למכור את הדירה שלכם בעתיד, יהיה קל יותר לקדם עסקת מכירה וגם להרוויח על הנכס שלכם יותר.


 
מאמרים נוספים :

» חברת אחזקה היא כמו מיזוג אוויר לנשימה

  בניינים רבי קומות הביאו איתם הרבה שינויים בתרבות הדיור. אם פעם הסתפקנו בחברי ועד שהתנדבו למשימת הדאגה לאזור הציבורי, אבל נטשו אותה בכל פעם שאחד השכנים העליב אותם, היום הנושא דורש הרבה יותר מאמץ והשקעה. המעבר לקבלת שירותי היה רק עניין של זמן. במגדלי מגורים, כידוע, התרחבו...

» מיזוג אויר בביצוע חברות אחזקה

מיזוג אוויר חברת אחזקה מערכות קיימות היום בצורות טכנולוגיות ועוצמות שונות. ככל שמערכת מיזוג אוויר עושה שימוש בפחות חשמל אך בכל זאת מקררת או מחממת בעוצמה גבוהה ומספקת היא נחשבת חסכונית וירוקה יותר. מערכת מיזוג אוויר מצריכה תחזוקה שוטפת ועריכה של בדיקות תקופתיות על מנת...

» מיזוג אוויר – מערכות מווסתות זרימה

 כל מערכת המווסתת את האקלים בחלל מסוים נכנסת לקטגוריית מערכות . המיזוג יכול להתבצע על ידי פעולות של חימום, קירור ומיזוג, כאשר המתקנים המקובלים לויסות האקלים ולבקרתו הינם משאבת חום, מתקני איוד מים והסקה.מיזוג אוויר על ידי מזגן פועל על עיקרון ההרתחה והעיבוי. על מנת להפוך נוזל...

» חברות אחזקה – הביטים שונים

קיימות אשר ייעודן לעזור בניהול ואחזקה של בנייני מגורים, אך קיימות גם חברות אחזקה המביאות תועלת רבה למבני מסחר וקניונים.תחום חשוב אשר חברות אחזקה לוקחות עליו אחריות הינו כל הקשור לפתרונות ניהול. הכוונה לניהול מלאי הנכסים של העסק או הבניין, במגזר העסקי - דברים הקשורים...
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית 5 סיבות טובות לעבוד עם חברת אחזקה בבניין
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com