הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo

990

register


מאמרים מובחרים מבית "הגאון"

מאמרים מבית "הגאון"
פינוק מותאם PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י david halilov   
שני, 18 דצמבר 2017 09:04

הפלגה באילת היא פינוק אדיר וכזה שמפתח את היתרון שבעיר – הים. אפשר לשדרג את החוויה הזו בצורה משמעותית בכמה דרכים

התיירות בישראל מתפרשת מצפון ועד דרום, אך בירת הקיט של ישראל היא ללא ספק אילת. בטן גב פשוט כבר לא מספיק, ובעיר עושים מאמצים כבירים להוסיף אלמנטים תיירותיים ואטרקציות כדי לא להיות מתויגת שעיר שבאים בה כדי לשרוץ בבריכה. בשנים האחרונות נוספו קולנוע תלת מימד ובר קרח, לצד החלקרח, קניונים ומסעדות. בעיר לא רוצים להיפרד מהתואר שלה ועושה מאמצים כבירים לפתח אטרקציות ועושה זאת בעזרת הנכס הכי חזק שלה – הים.

הים מספק הרבה אפשרויות וביניהן הפלגה באילת לאורך החוף. באילת מציעים הרבה מאוד פעילויות ימיות, אך נראה שהשייט מתעלה מעל כולם. יש אפשרות להפלגה ארוכה או קצרה, וכמובן אפשרות לשדרוג כל החוויה באמצעות אוכל, מוזיקה, אלכוהול ועוד. הסיפור המרכזי הוא כמובן הנוף המהמם של הרי אדום וטאבה, כשמדובר בחוויה שונה ומיוחדת מאוד.

אוכל ואלכוהול

כאשר מדברים על פעילויות ימיות, הראש בדרך כלל הולך לכיוון האקסטרים. עם זאת, כדי לספק פעילות משפחתית יותר, אפשר לשקול הפלגה באילת לאורך החוף, על מנת לתת מענה לכל סוג של חבורה. בין אם מדובר במשפחה או בחבורה של חברים ואפילו זוגות. הפלגה באילת מספקת חוויה שמוציאה מהשבלונה של הבריכה והחדר אוכל, אך לא נכנסת לקטגוריית האקסטרים.

במהלך ההפלגה, ניתן כמובן לעשות עצירה ולצלול לאלמוגים הנהדרים בתחתית הים. אפשר גם לבצע שייט בסירת זכוכית כדי ליהנות יותר מהנוף ואפילו לשכור הפלגה פרטית לכם ולחצי השני שלכם. האפשרויות הן רבות וכל אחד יכול לקבל את מה שהוא מחפש. המחירים לא בשמיים והתמורה היא נהדרת, כולל ארוחה מושלמת, אלכוהול מפנק, ופינוקים מכל סוג שאתם רק יכולים לחשוב עליהם. כשהרוח בפנים והשמש קופחת, אפשר לקבל יום חלומי בחופשה שתזכרו שנים קדימה.

.

 
בחירה נכונה של קופת גמל להשקעה PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י גיא   
ראשון, 17 דצמבר 2017 13:14

בחירה נכונה של קופת גמל להשקעה

רבים מאתנו מחזיקים בקופות גמל בעוד מעטים יודעים את כל הפרטים על קופת הגמל שברשותם, הזכויות והחובות שלהם. הגיע הזמן שתדעו יותר על קופות גמל, תעקבו אחר המתרחש בקופת הגמל שלכם, תסקרו קופות גמל נוספות ותוודאו שאתם מקבלים את הטוב ביותר. ניהול נכון של קופות גמל יהיה כזה המשיג בעבורכם את הרווחים הגבוהים ביותר תוך מינימום עמלת ניהול. אם אתם מחפשים קופת גמל רווחית כדאי לכם להכיר את קופות הגמל של פסגות להשקעה. 

הפקדת כספים אל קופת גמל תוכלו לבצע ולנהל בעצמכם או באמצעות מקום העבודה. ישנם מעסיקים שמעניקים לעובדים קופות גמל כהטבה בעוד הכספים שמופקדים נלקחים גם מתוך המשכורת החודשית וגם מהפקדה חודשית של המעסיק. 

מהי קופת גמל פסגות?

ממשלת ישראל מבקשת לעודד את הציבור לחסוך כמה שיותר כספים לתקופת הפנסיה. היא עושה זאת תוך קביעת פטור ממסים בעבור חסכונות פנסיה. משמעות הדבר היא שתוכלו לפדות את הכספים שחסכתם בקופת הגמל לאחר גיל הפרישה מבלי לשלם מס רווחי הון. נדגיש כי הפטור ממס ניתן רק לאחר גיל הפרישה. אם תחליטו לפתוח קופת גמל בגיל צעיר יותר תשלמו מס בגובה של 25% על הרווחים. 

קופת גמל פנסיונית של פסגות היא מוצר יחסית חדש המנהל בעבורכם את הכספים בקרן תוך השקעות בבורסה. אתם מפקידים בכל חודש סכום קבוע בהתאם למסלול בו בחרתם ובית ההשקעות בוחר בעבורכם באופן מקצועי ושקול את אפיקי ההשקעה הנכונים ביותר. 

יתרונות של קופות גמל

הכול מסכימים כי היתרון המשמעותי ביותר הוא האפשרות לפטור ממס רווחים עם פתיחת קופת הגמל בגיל הפנסיה. המחזיקים בקופות גמל נהנים גם מפטור ממס במעבר בין מסלולים. את הפטור ממס תקבלו לאחר גיל הפרישה כאשר תמשכו את הכסף כקצבה פנסיונית חודשית פטורה ממס. אם תחליטו למשוך את מלוא הסכום בבת אחת תשלמו מס בגובה של 15%. 

חשוב לציין כי ניתן למשוך את הכספים בקופת הגמל גם לפני גיל הפרישה. במקרה כזה לא תקבלו את הטבת הפטור ממס ותשלמו מס בגובה 25%. רגע לפני שאתם פותחים את קופת הגמל טרם גיל הפרישה כדאי לברר על תנאי ההלוואות הטובים שתוכלו לקבל כאשר הקופה משמשת כערבון. 

 

 

 

 
הסתדרות העובדים בישראל – איך מצטרפים? PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י גיא   
ראשון, 17 דצמבר 2017 13:08

הסתדרות העובדים בישראלאיך מצטרפים?

הדרך הטובה ביותר בה עובדים מצליחים להגן על הזכויות שלהם היא התאגדות. עובדים מאוגדים שפועלים יחד בשיתוף פעולה מצליחים טוב יותר לקדם את הזכויות שלהם, לשפר את תנאי העבודה ולהבטיח לעצמם ולחבריהם ביטחון תעסוקתי. בית הדין לתעסוקה קבע איסור למעסיקים להתערב בפעילויות התאגדות של העובדים. המעסיק אינו רשאי למנוע מהעובדים להתאגד או לאסור זאת. 

הצטרפות אל ארגון הסתדרות העובדים בישראל תוך הקמת ועד עובדים אפשרית כאשר שליש מהעובדים לפחות מביעים את הסכמתם לתהליך. אם שליש מהעובדים בחברה מצטרפים אל ההסתדרות בתהליך פשוט של חתימה על טופס הצטרפות, ההסתדרות הופכת לארגון שמייצג אתכם העובדים, מסייע בקידום הסכמי עבודה הוגנים ומעודד נקיטה בצעדים הנכונים לקידום זכויות העובדים. 

מתי כדאי לשקול הצטרפות אל ההסתדרות?

אף פעם לא מאוחר מידי למנף את הכוח המשותף של העובדים. עובדים מאוגדים מסוגלים לשפר משמעותית את המעמד שלהם אל מול המעסיק. הסתדרות העובדים מציעה לכל קבוצת עובדים שבוחרת להתאגד ליווי מקצועי החל משלב איסוף החתימות, ועד לשלבי ניהול המשא ומתן מול המעסיק לשיפור וקידום זכויות. 

איך מתחילים?

את הייעוץ הראשוני יחד עם מענה מפורט לכל השאלות שיש לכם תוכלו לקבל תוך פנייה טלפונית אל חדר המצב של הסתדרות העובדים. סודיות מובטחת לכל הפונים. פרטים נוספים ומענה לשאלות נפוצות תוכלו למצוא אונליין באתר ההסתדרות. ליצירת קשר עם חדר המצב חייגו 1-700-700-331. 

הצטרפות אל ההסתדרות היא הזדמנות ללמוד יותר על הזכויות שלכם כעובדים ועל הדרך לשפר את תנאי ההעסקה. עובדים מאוגדים מצליחים ליהנות מביטחון תעסוקתי, ערבים זה לזה, נהנים משכר הוגן ופועלים ללא הרף לשיפור תנאי העבודה. המעסיקים נהנים מעובדים מרוצים שמכירים את הזכויות והחובות שלהם, עובדים מחויבים למקום העבודה, נאמנים ומגובשים. 

מועדון "ביחד בשבילך"

החברים בהסתדרות נהנים ממועדון ההטבות החברתי בישראל. המועדון מציע לחברי ההסתדרות הטבות בלעדיות המוזילות בצורה משמעותית את סל הצריכה המשפחתי. הצטרפות אל מועדון ההטבות מביאה עמה הזדמנות לחסוך אלפי שקלים בכל שנה. זכאים להצטרפות אל המועדון חברים המשלמים דמי חבר באופן קבוע. לבדיקת זכאות ניתן להתקשר אל חדר המצב. 

 

 
היכן משקיעים הון רב PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שישי, 15 דצמבר 2017 04:35

תחום ההשקעות הוא כזה אשר אמור להניב רווחים עבור האנשים אשר משקיעים את ההון הקיים שלהם באפיקי השקעות מסוגים שונים. כאשר אנשים צוברים לעצמם סכום גבוה של כסף הם מעוניינים כי הכסף הזה יצמח ויגדל עוד הלאה, ולשם כך הם לרוב ישמו את הכסף הזה בבתי השקעות שם ישנם יועצי השקעות ואנליסטים אשר כל תפקידם הוא לנווט את סכומי הכסף הזה לא רק אל יעד בטוח שלא יהיו בו הפסדים אלא שהרווחים בו יהיו עד כמה שיותר גבוהים. זה נכון כי ניהול תיקים הוא עסק לא לאנשים בעלי לב חלש, וכי השקעות יכולים לנוע ולנוד מטה ומעלה במהלך של תקופה ארוכה בה הם מושקעים, אבל עדיין צריכים לדעת לבצע את ההשקעה של הכסף המקום הכי נכון. איך עושים זאת? קראו הלאה ותבינו את הדברים החשובים הבאים בתכנון נכון של השקעות.

 

איך יודעים שבוחרים ניהול השקעות נכון

·         מה היקף הפעילות - ישנם בתי השקעות אשר מתמחים בשווקים מאוד מצומצמים, ואחרים אשר יכולים לפרוש את ההשקעות של אדם אל עבר שווקים רבים ומאוד מגוונים תוך שהם בעלי התמחות בכל אזור ואזור וההשקעות שנכונות לו בכל פעם מחדש. לכן, כאשר שוקלים ביצוע של ניהול תיקים במקום אחד על פני האחר צריכים לקחת בחשבון גם את הנקודה החשובה הזו טרם הבחירה.

·         מה אחוזי ההצלחה - הכי טוב הוא לבדוק בשורה התחתונה אלו תיקים עושים חיל תחת איזה חברה אשר מבצעת ניהול השקעות עבור הלקוחות שלה. ככל שנראים פרצופים חייכנייים אשר מרוצים מההישגים עם ניהול תיקים מוצלח במיוחד, כך זה יהיה ברור להיכן צריכים להתקדם על מנת לבצע את ההשקעה הכי נכונה של הכסף.

 
מאמרים נוספים...
מאמרים - עמוד הבית
Copyright © 2017. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com