הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo

990

register


מאמרים מובחרים מבית "הגאון"

מאמרים מבית "הגאון"
מתנות לגבר לקנות באינטרנט - Picapic PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י lior nachshon   
רביעי, 16 אוגוסט 2017 07:14

אם אתן רוצות לקנות מתנות לגבר שלכן, זאת יכולה להיות משימה מאתגרת. כאשר קונים מתנה לגבר חשוב להשקיע כוונה ומחשבה בקניה כדי להצליח לרכוש את המתנה המושלמת.חשוב מאוד להכיר לעומק את הגבר לו אתן קונות את המתנה.  אם אתן מכירות היטב את הגבר שאתן קונות לו את המתנה, יש לכן ודאי ידע והבנה מה מעניין ומה מעסיק את הגבר שלכן.

תחומי עניין מגוונים ומתנות מתאימות

לכל גבר תחומי עניין מיוחדים משלו. יש גברים שמתעניינים בענפי ספורט שונים יש גברים שאוהבים סוגים שונים של מוסיקה, יש גברים שמנגנים על כלים שונים או פשוט אוהבים להאזין לסוגים שונים ומגוונים של מוסיקה. לגבר כזה ניתן לקנות דיסק או חוברות תווים לנגינה או כרטיס למופע מוסיקה שהוא אוהב. יש גברים שמתעניינים בתחום הרכב. ניתן לקנות להם אביזר לרכב. אבל יש כמובן גם גברים שחובבים קריאה או אמנות או טיולים. יש היום הרבה יותר תחומי עניין לגברים מאשר היו פעם.

להראות לו שאת באמת מכירה אותו

אם לגבר יש תחום עניין שאת מכירה, נחמד להציע לגבר מתנה שקשורה לתחום העניין שהוא מעדיף. כך אתן מראות לגבר שקניתן לו מתנה אישית אשר מתאימה לא ולא רכשתן רק מתנה כללית בלי התאמה אישית לתחומי העניין שלו. גם גברים מעריכים לראות שהושקעה מחשבה וכוונה מיוחדת במתנות שלו.הוא ייהנה ויוחמא לראות כי המתנה אשר נקנתה לה לא נבחרה כלאחר יד אלא ניכר כי חשבתן הרבה על המתנה ובחרתן מתנה מיוחדת במיוחד בשביל הגבר שלכן.

מתנה מתאימה מתוך היכרות עם הגבר מקבל המתנה

ייתכן ואתן בקשר ארוך עם הגבר לו אתן קונות את המתנה או שאולי אתן מכירות אותו זמן קצר. אם אתן בקשר ארוך עם אותו גבר, קשר מכל שהוא אתן ודאי מכירות כבר את הגבר מספיק בכדי לרכוש עבורו את המתנה המושלמת. לפי תחומי העניין שלו, התחביבים שלו וההעדפות שלו. אם אתן רק מתחילות קשר עם אותו גבר תוכלי להתיעץ עם חברים שלו, או בני משפחה שאת מכירה ולשמוע מהם מה כדאי לקנות לגבר שלך.

 
עיצוב חדר לבני נוער PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י david halilov   
רביעי, 16 אוגוסט 2017 05:42

הילד שלכם גדל, והגיע הזמן להחליף לו את העיצוב בחדר ולשדרג את הרהיטים בו ואתם לא יודעים מאיפה מתחילים

 

אז הילד שלכם גדל וכעת הוא כבר לא מרוצה מהעיצוב הישן של החדר שלו שבו מופיעים ציורים של בלונים וכל לילה שהוא הולך לישון כפות הרגליים שלו יוצאות מהמיטה כי היא קטנה לו. אם זה המצב אצלכם אז תדעו שהגיע הזמן לשדרג את החדר של הילד על ידי עיצוב מחדש והחלפת הרהיטים בו.

עיצוב חדרים לבני נוער יכול להיות משימה מורכבת ולא פשוטה, לכל ילד יש את ההעדפות ואהבות שלו, והוא מעדיף עיצוב שונה מהאחר. על מנת שתוכלו להשיג תוצאה שתהיה רצויה ומתאימה גם לכם וגם לילד שלכם, תפעלו ביחד אתו בתהליך העיצוב מחדש, שתפו אותו בלבטים שלכם, וכך הוא יבין בדיוק את מורכבות התהליך, וייקח חלק פעיל בעיצוב ובחירת הרהיטים.

רהיט אחד שמופיע בכל חדר של בני נוער הינה מיטה וחצי המהווה עבור בני הנוער סוג של מיטת מעבר ממיטת היחיד שעמה גדלו ועד שיעברו למיטה זוגית כמו יתר המבוגרים. מיטה וחצי הינה מיטה אמינה ואהודה ביותר גם בקרב הורים רבים. יתרון נוסף הקיים במיטה וחצי הינו העובדה כי תוכלו לאחסן בה מצעים וציוד נוסף שבו אתם לא עושים שימוש ביום יום וכך תחסכו מקום רב.

חשוב מאוד טרם הבחירה במיטה וחצי עבור ילדכם, לבצע סקר שוק מקיף זאת לאור העובדה כי בתחום זה ישנו מבחר גדול של מיטות המעניקות לבני הנוער את התמיכה אליה הם זקוקים לטובת המשך תהליך הגדילה שלהם.

 

נוחות ועיצוב

לאור הביקוש הרב של בני נוער למיטה וחצי, החלו להיות יותר ויותר עיצובים לסוגי מיטות במגוון רחב מאוד של צבעים וסוגים. פריט זה, ניתן למצוא כמעט בכל בית, לא משנה עבור איזה ילד רכשו עבורו מיטה וחצי בשלב כזה או אחר בחייו.
 
עסק חייב להיות נקי PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שלישי, 15 אוגוסט 2017 17:40

אין דבר כזה עסק שהוא לא נקי. בהחלט ייתכנו מקומות שבהם הרמה של הניקיון היא לא במאת האחוזים של ניקיון מבריק, אבל עדיין זה בולט לעין אם מגיעים אל חלל שבו אין כל שמירה על סדר וניקיון בצורה הבסיסית שלהם. מתוך ההבנה המאוד חשובה הזו כי הניקיון של העסק לא דבר שהוא רק חיוני עבור החזות הנאה של המקום אלא עבור הבריאות של כל אלה שנמצאים שם במשך של שעות ארוכות ועובדים שם, בעלי עסקים רבים מחפשים אחר הדרך הכי יעילה מבחינתם על מנת ליצור סביבת עבודה נקייה בכל יום מחדש.

איך בדיוק יכולים להגיע אל הרמה הכי טובה של הניקיון בבית עסק שיכולות להיות בו דרישות של מנקה אחת בתום שעות העבודה או צוות של מנקים אשר צריכים להיות שם במהלכו של כל יום העבודה? יש כאלה שמתלבטים בין מנקה לבין חברות ניקיון משרדים בתל אביב עמוסת העסקים לעייפה. ובצדק.

 

חברה או מנקה

הבחירה בין מנקה לבין חברות ניקיון צריכה להיות לפי כמה פרמטרים ברורים:

·         זמינות של הניקיון - יש כאלה שצריכים זמינות קבועה של אדם שאמון על מטלות הניקיון, והזמינות הזו יכולה להיפגע אם לא קיים מחליף שיגיע כאשר המנקה הקבוע אינו חש בטוב. במקרה כזה חברות ניקיון משרדים בתל אביב יכולות בזריזות לספק את המחליף, לעומת מנקה אחד שאין לו תחליף כלל.

·         הכמות של הניקיון - ישנם עסקים שהם גדולים מבחינת המידות שלהם ומטבע העיסוק שלהם הם מייצרים כמות נאה של לכלוך בכל יום שחולף לו, דבר זה מצריך נתאמה של צוות שלם אשר יכול לסיים את כל מטלות הניקיון בצורה יעילה, ללא איחורים וללא סכנה לרמת הניקיון.

 
אין אונות הקשר בין סוג הדם ובעיות בזקפה PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י ליטל   
שלישי, 15 אוגוסט 2017 09:21

חוקרים גילו קשר בין תפקוד מיני אצל גברים לבין סוג הדם. על פי המחקר שבו נבדקו מעל 300 גברים, בעלי סוג דם A, B, או AB סובלים משכיחות גבוהה יותר של בעיות אין אונות. ההשערה: בעלי סוג דם O הם בעלי תפקוד כלי דם טוב יותר, מה שמגן עליהם לא רק ממחלות לב ושבץ מוחי אלא גם מהפרעות בתפקוד המיני

 

עשרות אלפי גברים סובלים מ בעיות בתפקוד המיני , ועכשיו מתברר כי פרט להשמנה, סוכרת וזקנה עלול להיות גורם סיכון נוסף לכך: סוג הדם שלכם.

 

מחקר חדש מצא כי גברים בעלי סוג דם A, B או AB, נמצאים בסיכון פי 4 ללקות בבעיות זיקפה, בהשוואה לגברים בעלי סוג דםO  . הממצאים עשויים להיות משמעותיים, שכן מעל מחצית מהגברים הם בעלי סוג דם A, B, או AB.

 

עד היום נקשר סיכון לאימפוטנציה לסיכון מוגבר למחלות לב וכלי דם. על פי ההערכות, השמנת יתר, כולסטרול גבוה, סוכרת עישון, כולם משפיעים גם על כלי הדם הקטנים באיבר המין הגברי ומונעים ממנו את הזיקפה. אף שתרופות כמו ויאגרה הביאו למהפכה בטיפול, עדיין כ-30% מאלה שנוטלים אותן לא רואים כל שיפור.

 

כעת החוקרים מאוניברסיטת אורדו שבטורקיה, טוענים שרבים נמצאים בסיכון גבוה לבעיות תפקוד מיני, לא רק בשל גורמי הסיכון הקרדיוווסקולריים, אלא פשוט משום שנולדו עם סוג דם מסוים.

 

החוקרים אספו 350 גברים בשנות ה-60 לחייהם, ומצאו כי גברים בעלי סוג דם A, B או AB היו בסיכון של פי 3 עד 4 לסבול מאימפוטנציה, בהשוואה לבעלי סוג דם O. רק 16% מאלה בעלי סוג דם O, דיווחו על הפרעות זיקפה, בהשוואה ל-42% מאלה בעלי סוג דם A. גם כשהחוקרים הסירו משתני גורמי סיכון כמו עישון ויתר לחץ דם, נותרו ההבדלים משמעותיים.

 

סוג הדם שחסין למחלות

 

לחוקרים דיין לא ברור כיצד סוג הדם עשוי להשפיע על התפקוד המיני, אולם על פי הידוע, בעלי סוג דם O נחשבים לחסינים יותר למחלות כרוניות שונות, ובהן מחלות כלי דם, עובדה שעשויה להשפיע גם על התפקוד המיני.

 

"עשרות שנים ידוע שיש קשר כלשהו בין סוגי הדם למצב הקרדיווסקולרי", אומר הפרופ' רפי חרותי, מומחה לרפואת שיקום ויו"ר האגודה הישראלית לטיפול מיני, "ראו שאצל אלה בעלי סוג דם O, קיימת עמידות מסוימת למחלות כלי דם, סוכרת ולחץ דם. לכן התאוריה גורסת שסוג הדם מעניק להם חסינות גנטית כלשהי, שעדיין לא ברור טיבה ומקורה".

 

לדברי פרופ' חרותי, הממצאים אינם בעלי משמעות קלינית: "זה לא שנתחיל להחליף לגברים את סוג הדם במידה שיסבלו מאי תפקוד מיני", אומר, "מדובר בממצא אנקדוטלי. כך או כך, גבר שסובל מקושי להגיע לזיקפה מספקת ביחסי מין, או לשמר אותה למשך האקט המיני, צריך להיוועץ ברופא מומחה שיפנה אותו לבירור הנכון ויתפור עבורו את הטיפול המתאים. מה שברור הוא, שאין סיבה לסבול מבעיות תפקוד מיני".

 

 

 

ויאגרה, בעיות בתפקוד המיני

 
מאמרים נוספים...
מאמרים - עמוד הבית
Copyright © 2017. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com