הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
CRM: יתרונות לשימוש במערכת בחברות השמה וכח אדם PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י אביב יועצים ייעוץ שיווקי   
ראשון, 14 אפריל 2013 09:59

אין כמעט אדם שלא התראיין לפחות פעם אחת בחייו בחברת השמה או חברת כח אדם. היום חלק גדול מהארגונים מוציאים את תהליך גיוס העובדים שלהם החוצה אל חברות ההשמה וכח האדם מהסיבה שתהליך הגיוס הראשוני הוא מסיבי, קשה ולא תמיד מוליד תוצאות מהירות. לכן חברות ההשמה היום אחראיות על פרסום המשרה, מיון קורות החיים, ביצוע ראיון טלפוני אחד, אולי גם ראיון עומק, כתיבת חוות דעת ורק אז, חברת ההשמה מעבירה את קורות החיים בליווי חוות הדעת אל הלקוח. יש משרות שהגיוס אליהם יכול לקחת כמה ימים ויש כאלה שלא יסתיימו גם אחרי כמה חודשים מתישים.

תהליך העבודה של חברות ההשמה וכח האדם בעבר היה שונה וסזיפי. על כל משרה שנפתחה, קורות החיים היו מתקבלים בפקס, ואותה יועצת השמה היתה יושבת וממיינת ידנית מאות קורות חיים בניסיון לבצע התאמה בין דרישות הלקוח והגדרת התפקיד לבין קורות החיים המונחים לפניה.

מאחר והתעורר הצורך בשינוי אצל חברות ההשמה וכח האדם, וחלק גדול מהן הבין כי יש כמעט רק יתרונות לכניסת מערכת CRM, דרשו חברות ההשמה להבין מהן היתרונות במערכת ואנו קיבצנו עבורכם מספר יתרונות מרכזיים:

1.      התייעלות: במערכת זו מנהלות חברות ההשמה וכח האדם את כל המיון וההתאמה בין דרישות הלקוח והגדרת התפקיד לבין פרופיל המועמד. רוב המערכות הקיימות יודעות לקרוא את הנתונים הנדרשים מקורות החיים ובאמצעות פילטר מבצעות מיון אוטומטי ראשוני ומציגות את הנתונים התואמים בין דרישות הלקוח לבין קורות החיים של המועמד.

2.      קצב עבודה שונה: חברות השמה וכח אדם שמגייסות לתפקידי הייטק יודעות כי קצב החיים שם מאד דינמי ומהיר. לכן קיים הצורך בקצב עבודה גבוה ולכך המערכת תורמת. מאחר ואין צורך לבצע מיון ידני וקיימת אפשרות לבניית טמפלטים קבועים במערכת לשם משלוח חוות דעת ללקוחות, אין צורך לבזבז זמן מיותר על נושאים אלה.

3.      חשיפת המועמדים: בעבר, מאחר והמיון היה ידני, מועמד שהיה שולח את קורות החיים שלו עבור משרה ספציפית ולא היה מתאים אליה, על פי רוב קורות החיים שלו היו מונחים בצד והוא לא היה מקבל את ההזדמנות להחשף למשרות נוספות. כיום, מאחר והכל נמצא במערכת, גם אם אותו מועמד לא התאים למשרה אליה הוא שלח את קורות החיים, יתכן והוא יתאים למשרות אחרות שקיימות והמערכת תוכל לאתר זאת בקלות.

4.      דוחות ופעילות: מערכת CRM תפיק עבורכם בכל זמן שתרצו את כל הדוחות שרק תבקשו: כמה מועמדים נשלחו לתפקיד X, כמה מועמדים הגיעו לשלב ראיון העבודה, כמה עברו את הראיון ועוד. ככל שחברות ההשמה וכח האדם יהיו יותר בשליטה על מצב המועמדים שלהם, כך האפשרות לאייש את המשרה תהיה גבוהה יותר.

 

לסיכום, בעידן של היום, התייעלות היא שם המשחק. אין מקום יותר להשתהות, אין זמן לטעויות והבחירה במערכת CRM מובילה, לרוב, למצבים של קידמה והצלחה.

 

***

 


 
מאמרים נוספים :

» מה לבינה עסקית וניתוח שיחות הטלפון בזמן אמת

 ההתפתחות הטכנולוגית מאפשרת נגישות מיידית למידע הנוגע לתהליכי עבודה בארגון. אחד הכלים המרכזיים בניתוח תהליכי העבודה הוא מכשיר הטלפון, המשרת את הפעילות הארגונית: גביה, שרות, אדמיניסטרציה, מכירות, קשרי לקוחות. המכשיר זה הוא קריטי במיוחד בארגונים מוטי שרות, או ארגונים...

» CRM: יתרונות לשילוב המערכת בגני אירועים

החברה הישראלית אוהבת אירועים ומסיבות. יש המון התרגשות באויר סביב זה, כולם מדברים על האירוע לפניו ואחריו, והנטיה הכי גדולה של העם הישראלי היא להזמין את כל מי שאי פעם הכרנו. אנשים שהכרנו בבית הספר היסודי, התיכון, הצבא, אנשים שהיו שכנים שלנו לפני המון שנים, אבל לא נתקלנו בהם בשנים...

» CRM: ארבעה יתרונות מרכזיים למחשוב ענן

אין כיום כמעט מישהו שלא שמע את המושג "מערכת ענן" או "מיחשוב ענן" על כל הויריאציות השונות שלו. מערכת ענן הפכה בשנים האחרונות לשם דבר, למושג, ורוב הארגונים השכילו לעבור ולעבוד בשיטה הזאת. ניתן לומר כי מעטות החברות שנשארו בעולם ה "Dos" או עם מערכות המותקנות מקומית. כדי שנבין למה...

» CRM: תשעה כללי ברזל לשימור לקוח

כל מי שאי פעם השתתף בסדנה לשימור לקוחות יודע כי שימור לקוח הוא בין הפעולות הקשות ביותר אותן יש לעשות בארגון וכי סדנה שכזו בדרך כלל, משפרת את המיומנות הקיימת של אותו נותן שירות, אך יהיו גם פעמים נוספות בהן אותו נותן שירות לא ידע מה לעשות ויתקל במצב חדש שלא הכיר קודם. אם כך, איך...

» CRM: יתרונות וחסרונות בגיוס מפתח ללא נסיון

אם יש שאלה שכל מועמד לעבודה שאל את עצמו לפחות פעם אחת בחיים היא "איך אפשר למצוא עבודה אם אין לך נסיון בתחום שבו אתה מבקש לעבוד?" זוהי אכן שאלה לא פשוטה שמאד לא קל להתמודד איתה, ולמחפש העבודה קשה עוד יותר מאחר, והוא איננו מצליח למצוא את העבודה המיוחלת. אך מנגד, בסופו של דבר, תמיד...
מאמרים - עמוד הבית אינטרנט ומחשבים שירותי מחשוב CRM: יתרונות לשימוש במערכת בחברות השמה וכח אדם
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com