הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
Sap Business One – תוכנה לניהול מתקדמת PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י איל פטרן   
שני, 21 נובמבר 2011 08:10

ארגונים מבינים היום שיעילות יכולה להיות קיומית בשוק מאוד תחרותי כמו בישראל. אם המתחרים שלכם יותר מסודרים מימכם, חוסכים בעלויות ובעלי פעילות חלקה ומתואמת יש להם יתרון תחרותי. זה יכול להתבטא באיכות המוצר הסופי או במחירו לצרכן. לכן חברות משתמשות היום במערכות ניהול שתפקידן הוא לסנכרן בין התוכנות השונות שאיתן עובדים ובין כל חלקי החברה. אם בוצעה הזמנה על ידי אנשי המכירות בשטח, אנשי הלוגיסטיקה חייבים לדעת על כך כמה שיותר מהר ולטפל בהזמנה.

 

המערכות האלו המעבירות מידע בין האזורים קובעות גם את איכות השירות. בחברה מסוימת שבה עבדתי האינפורמציה לא עברה באופן תקין מאתרי האינטרנט למחסן. התוצאה הייתה כייאוס, היינו צריכים להודיע ללקוחות שהזמנות שביצעו לפני חודש עדיין לא טופלו והן כנראה אבדו בין המערכות. מיותר לציין שזה מאוד פגע בחברה ובאמינות שלה.

 

בעבר הטמעה של מערכת ERP הייתה יקרה מאוד ורק חברות גדולות יכלו להרשות לעצמן לחשוב בכיוון הזה. בנוסף התוכנות היו מורכבות ולא מתאימות לצרכים של חברות קטנות.  Sap Business One מכוונת בעיקר לעסקים לא גדולים, ב Sap ניסו לפשט את התהליך ולהקל על ההתקנה של התוכנה. כאשר נכנסים לתהליך של שינוי בחברה נרצה שיהיה כמה שיותר מהיר ושלעובדים לא יהיה מסובך להשתמש ב ERP, לכן ממשק נוח וברור הוא אלמנטארי.

Sap Business One בשילוב של מחשוב ענן הוא אפשרות מעניינת עבור העסקים הקטנים. במקום לקנות את התוכנה ולהתקין אותה פיזית משתמשים בה על גבי הרשת. זו טכנולוגיה שדורשת מקצועיות וחלוקת עומס בין השרתים השונים כך שלא יהיו נפילות וזמנים שבהן היא לא תעבוד באופן רציף.

 

לפני התהליך של הטמעת תוכנת הניהול בחברה חשוב להבין מה הן המטרות שלנו בתהליך, ומה הן הבעיות היום שאנחנו רוצים לפתור. בסופו של דבר כמו בתהליכים אחרים צריך למדוד כל שינוי לפי עלות תועלת, ולבדוק את הסטטיסטיקות אחרי היישום.


 
מאמרים - עמוד הבית אינטרנט ומחשבים שירותי מחשוב Sap Business One – תוכנה לניהול מתקדמת
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com