הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
Video Conference המוצר האולטימיטיבי PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י sharon   
שלישי, 20 מאי 2014 14:33

Video Conference לכל חדר

כאשר אנו מדברים על ניהול שיחות בשיטת Video Conference אנו למעשה מדברים על טכנולוגיה שמעבירה קול על גבי פרוטוקול אינטרנט או בשמו המוכר יותר Voice Over IP. בדרך זו נתוני הקול עוברים בצורה דיגיטלית ממקום אחד למשנהו על גבי האינטרנט. כך מתקבל שילוב בין תכונות הטלפון המתקדמות ביותר לבין תכונות האינטרנט המתקדמות ביותר. כאשר משלבים בטכנולוגיה זו לא רק קול אלא גם תמונה אנו מקבלים את התוצר האולטימטיבי שמאפשר לנו לנהל שיחות ועידה עם קול ותמונה באיכות מעולה.

 

לקצר מרחקים עם Video Conference

כך מתקצר המרחק ונמחק הזמן הנדרש להגיע מיבשת אחת ליבשת אחרת. תוך שניות אפשר לנהל שיחת Video Conference בתחושה שבן שיחנו יושב בחדר ביחד איתנו. כאשר אתם בוחרים את אחד ממוצרי פוליקום בתחום התקשורת, מוצרים שאותם מיבאת לישראל חברת נקסטל, אתם יכולים לבחור בין מגוון גדול של טלפונים ומערכות וידאו בטכנולוגיה הדרושה לכם. החל מטלפונים עם צג וידאו, דרך מערכות המיועדות לחדרים קטנים ועד מערכות המיועדות לחדרי ישיבות גדולים.

 

התכונות המיוחדות של מערכות  Video Conference

אחת התכונות שחשוב לשים לב אליהן כאשר בוחרים מערכת לניהול Video Conference היא טווח הקליטה של המיקרופון. הדבר תלוי בגודל החדר שבו תוצב המערכת. תכונות חשובות נוספות כאשר רוכשים מערכת לניהול שיחות ועידה היא הפחתת ההד וסינון רעשי רקע. בדרך זו איכות הצליל המועברת בין התחנות השונות תהיה משובחת וצלולה. כך שיש הבדל בין מערכת המיועדת לחדר המנכ"ל או לחדר ישיבות קטן של 2–3 משתתפים לבין מערכת המיועדת לחדר גדול מאוד ולישיבה רבת משתתפים.

 

ערכה מיוחדת לחדר המנכ"ל

בזכות התכונות האלה מנהלים רבים מעדיפים כיום להשתמש בערכת טלפון בסיסית המיועדת לישיבות ועידה גם לצורך שימוש רגיל ויום יומי בחדרם. התכונות האיכותיות של מערכת זו, נוסף על איכות הקול, עושות אותה לאהובה במיוחד על המשתמשים. מסיבה זו נרתמה חברת נקסטל להיות היבואנית הישראלית של מוצרי פוליקום המיועדות לתחום זה. התכונות המצוינות של מערכות אלה תורמות לכניסתן לתחומים רבים ושונים כמו שירות לקוחות, הזמנות בבתי מלון, התייעצות רפואית והתייעצות עם אנשי מקצוע הנמצאים במרחק גדול. היכולת לשלב בשיחה תמונת וידאו באיכות גבוהה, רזולוציה מדהימה ואיכות קול צלולה פותחת אופקים רבים של אפשרויות לתקשורת בכל רחבי העולם. 


 
מאמרים נוספים :

» video conference software -זאת חוויה

video conference software, העתיד של שיחות הועידה כבר כאן ניהול של עסק תקין מתבסס בין היתר על ישיבות שבועיות של נציגים שונים בחברה אשר בוחנות את ההתקדמות של העסק, ומציבות מטרות להמשך. בעבר, ניהול של ישיבות כאלו היה מצריך ישיבה של כל העובדים באותו החדר על מנת לשתף במצגות והדגמות שונות. עם...
מאמרים - עמוד הבית אינטרנט ומחשבים שירותי מחשוב Video Conference המוצר האולטימיטיבי
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com