הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo

990

register


מאמרים מובחרים מבית "הגאון"

מאמרים מבית "הגאון"
תרגום נוטריון ולימודים PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י אלירן   
שישי, 28 אפריל 2017 00:35

מדי שנה אנשים רבים בוחרים באופציה ללמוד תואר בחו"ל. הסיבות לכך אינן שונות - חלק מסטודנטים אלה רוצים לראות עולם ולשלב לימודים יחד עם טיול קצר, כאשר חלק אחר עושים זאת נטו בגלל המצב הכללי, כוון שהלימודים בחול זולים יותר. במאמר זה נדבר על שירות נוטריון ונסביר כיצד הוא קשור ללימודים בחו"ל.

לימודים בחו"ל ונוטריון

כמו שציינו מקודם, מדי שנה, סטודנטים רבים, מתחילים ללמוד את התואר שלהם בחו"ל. בחלק מהמקרים מדובר בתארים שלא קיימים בארץ ולכן סטודנטים אלה העדיפו ללכת אחרי החלום ולהשקיע 4 עד 7 שנים בלימודים בחו"ל. חלק אחר של האנשים ממש התלהבו מהרעיון של לשלב טיול יחד עם לימודים, הרי אין דרך טובה יותר להכיר תרבות אחרת ואולי אפילו ללמוד שפה חדשה מאשר ממש לחיות באותה המדינה מספר שנים.  

אז אחרי שסיימת בית ספר, קיבלתם תעודת בגרות מלאה ועברתם שירות מלא בצבא, כעת, הגיע הזמן לעשות בחירה, האם ללמוד תואר בארץ או לטוס לחו"ל. חשוב להבין כי על מנת להתחיל ללמוד תואר בחו"ל, עליכם להתעסק עם קצת ביורוקרטיה בדרך, לדוגמה, לתרגם את תעודת הבגרות שלכם אצל נוטריון. הרי, אחרי הכל, התעודה שמוכיחה כי אכן סיימתם בית הספר ומפרטת על כל ההישגים שלכם, הנה בעברית. על מנת להפוכה ל"קבילה" בחו"ל, עליכם לתרגמה באמצעות נוטריון מקצועי אשר בנוסף לתרגום, ישלח את התעודה לבדיקה בירושלים, בה בודקים כי התעודה אכן אמתית ושמים חותמת המוכיחה שזה כך. 

לכן, אם החלטתם ללמוד תואר בחו"ל, אל תשכחו לבקר אצל נוטריון כי במידה ולא תעשו זאת, יכול להיווצר מצב, בו הנכם מגיעים להירשם ללימודים ומקבלים סירוב רק בגלל שחסר תרגום של נוטריון.  

 
קייטרינג חלבי בצפון מחירים PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י אלירן   
שישי, 28 אפריל 2017 00:22

כיום, ף אירוע אינו עובר בלי הזמנת קייטרינג. שירות זה תופס תאוצה ומדי שנה הופך להיות יותר ויותר פופולרי, במיוחד לאור העובדה כי קיימים סוגים שונים של קייטרינג כגון, בשרי, חלבי, צמחוני ועוד. במאמר זב נדבר על קייטרינג חלבי בצפון מחירים, שירות והאיכות של המנות.

קייטרינג חלבי בצפון מחירים

כמו שציינו מקודם, מדובר על שירות שתופס תאוצה רבה בשנים האחרונות וכיום כמעט אף אירוע אינו עובר בלעדיו. זו הסיבה לכך שמדי יום נוצרות חברות חדשות המציעות שירות זה. עם זאת, בגלל שמדובר על אוכל ואורחים שהולכים להנות מאוכל זה, חשוב להזמין שירות של חברה שהמנות שלה באמת יתאימו לכם. לדוגמה, אם הנכם מחפשים קייטרינג חלבי, רשמו במנוע החיפוש את הביטוי "קייטרינג חלבי בצפון מחירים" ודפדפו בין התוצאות, כמו כן, במידה ואתם מחפשים קייטרינג עבור אורחים טבעוניים, פשוט השתמשו במנוע החיפוש בביטוי "קייטרינג טבעוני בצפון מחירים" וכו'.

כיצד לבחור חברת קייטרינג?

במידה ותבצעו במנוע החיפוש לפי הביטויים שציינו, תראו בתוצאות מספר חברות שמציאות את השירות. כעת הגעתם לשלב הקשה ביותר - בחירה של החברה המתאימה לכם. על מנת לעשות את הבחירה הנכונה, אנו ממליצים לשים לב להמלצות של לקוחות קודמים. את ההמלצות על קייטרינג הנכם יכולים למצוא באתר החברה או לבדוק ברשתות החברתיות. ברשת החברתית המפורסמת "פייסבוק", יש אפילו קבוצות מיוחדות שנועדו על מנת להעביר בקורות או לתת המלצות על חברות קייטרינג שונות. לאחר בחירה של מספר חברות, אנו ממליצים פשוט להגיע אל המקום ולטעום חלק מהמנות.

אנו מקווים כי מאמר זה תרם לכם וכעת הנכם יודעים למה כדאי לחפש בגוגל את הביטוי "קייטרינג חלבי בצפון מחירים".  

 
בעיות אפשריות בתחום ההובלות PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י משה   
חמישי, 27 אפריל 2017 13:41

הובלות הן צורך בסיסי שרבים מאתנו מכירים היטב – ולא מדובר בשירות ללא בעיות

בין אם מדובר במעבר דירה, בין אם מדובר בהעתקה של מקום עבודה ובין אם מדובר בכל צורך דומה אחר – הובלות הן שירות בסיסי ביותר שרבים מאתנו מכירים היטב את הצורך בו. אנחנו זקוקים לשירותי הובלות מקצועיים כאשר אנחנו צריכים להעביר את הציוד והרכוש שלנו מכתובת אחת לאחרת, וחשוב להבין כי לבצע הובלות בכוחות עצמנו היא משימה שנעה בין הקשה מאוד לבלתי אפשרי. עם זאת, כאשר אנחנו פונים לחברת הובלות עבור ביצוע ההובלה הנחוצה לנו, אנחנו מניחים לעתים שמדובר בשירות אמין שאין איתו בעיות – ולא תמיד זה המצב. ישנן כמה וכמה בעיות שיכולות לצוץ ולהיגרם, בעיקר כתוצאה מחברת הובלות לא מקצועית, וכעת נכיר את הבעיות הנפוצות ואת ההתמודדות הנכונה עמן.

כמה בעיות אפשריות בתחום ההובלות, ומה שמאפשר לנו למנוע אותן ולטפל בהן

 

·         מובילים שלא מופיעים – אולי הבעיה הנפוצה והמורכבת ביותר בתחום ההובלות קשורה לחברת הובלות שאליה אנחנו פונים, קובעים שעה ויום – ואז לא מקבלים שירות, החברה לא עונה לשיחות שלנו והמובילים פשוט לא מגיעים. מאחר ומדובר בתאריכי פינוי ואכלוס של דירות, זוהי בעיה מורכבת ביותר – ולכן כדאי תמיד לפנות לחברת הובלות מוכרת עם מענה מקצועי ומשרד מסודר, שעובדת עם חוזה הובלות מסודר ולא משאירה מקום לטעויות שכאלה עבור הלקוחות שלה.

 

 

·         חפצים נשברים בהובלה – עוד בעיה שמהווה חשש מרכזי של כל אחד מאתנו במהלך הובלת הדירה שלנו, היא חפצים שנשברים ונפגעים במהלך ההובלה. כעת, חשוב להבין שישנם מצבים שלא ניתן למנוע – אך אלה הם המיעוט, ועבודה מקצועית של מובילים יכולה למנוע אחוז גבוה ביותר של נזקים ושברים ברכוש שלכם במהלך ההובלה. לכן גם כאן חשוב לעבוד עם חברת הובלות מקצועית – וחשוב גם לוודא שמקבלים כחלק מחוזה ההובלות ביטוח על נזקים שיכולים להיגרם או על אובדן, מה שמבטיח שגם במצבים קיצוניים שאין עליהם שליטה, אתם תקבלו פיצוי הולם.

 

·         עליית מחירים תוך כדי עבודה – הובלה היא לא עסק זול. ההשקעה עצמה תעלה בדרך כלל כמה מאות שקלים לכל הפחות בהובלה קטנה, וכמה אלפים בהובלה גדולה יותר, וזה עוד לפני טיפ למובילים. עם זאת, ישנם מצבים בהם תוך כדי העבודה המובילים מציינים שישנו סיבוך או שישנו מידע שלא היה ידוע להם – ועל כן המחיר צריך לעלות. זהו מצב שאתם לא יכולים שיתרחש, ובכדי למנוע אותו חשוב שנציג של חברת ההובלה יגיע מבעוד מועד לדירה הישנה והחדשה, יבין מה ההובלה הנחוצה וייתן הצעת מחיר מדויקת – שלא משתנה ושמעוגנת בחוזה.

כשאתם בוחרים חברת הובלות, ודאו כי אתם פונים לחברה מקצועית ואמינה לחלוטין

כפי שאתם בוודאי מסוגלים להבין, חשוב מאוד שתפנו לחברת הובלות מקצועית ואמינה בתהליך מעבר הדירה שלכם – ובהחלט ישנן חברות שכאלה, שאתם יכולים לסמוך עליהן.

 
המדריך למציאת מתנה מושלמת PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י מתנה   
חמישי, 27 אפריל 2017 12:32
בה האחד לשנייה אחת הדרכים שאפשר למצוא במדריך הווירטואלי שלנו. מתנה שתהיה לשביעות רצונו של המקבל. ברוב המקרים, נשים במיוחד אבל לא רק הן, מביעות את רצונן לפריט זה או אחר, תכשיט שראו בחלון ראווה תיק איכותי שהן היו שמחות לקבל כמתנה. נשים וגברים מביעים, בקול רם, דברים שהיו רוצים שיהיה להם. "צריך לקנות..." "אולי נרכוש ... ליום הנישואין שלנו". המדריך למציאת מתנה מושלמת נמצא סביבנו. הוא אינו כתוב ולא ניתן למצאו באינטרנט. הוא נמצא בראשנו ואנחנו מעבירים אותו אחד לשני בכל פעם שיש צורך.
 
איך בוחרים מתנות? 
 
אנחנו אוהבים בדרך כלל לקבל מתנות שקשורות לעבר שלנו. חשוב לזכור פרטים קטנים שיכולים להיות מדריך למציאת מתנה מושלמת. כל אחד מכיר את בן/בת זוגו ויודע מה יכול להיות הדבר הבא שישמח אותם ויהיה המתנה המושלמת. יש מספר אירועים בשנה שאותם נוהגים לציין כמו  ימי הולדת, ימי נישואין וחגים. כל משפחה על פי מנהגיה ולכל אחת יש מדריך למציאת מתנה מושלמת משלה.
נשים וגברים כאחד אוהבים לקבל ולהעניק מתנות. ברוב המקרים אין רעיון מוצק מה לרכוש לאיזה אירוע ולכן כדאי להיעזר בצוות העובדים בחנויות המתנות שלהם יש מלאי של רעיונות והם  יכולים לתת תשובה ולמציאת מתנה מושלמת. הם יודעים מה "חם" בשוק ולהתאים כל  פריט נבחר לתקציב שעומד בפני הקונה.
 
גורם ההפתעה גם הוא יכול להיות מדריך למציאת מתנה מושלמת. לבטל את רצונו של מקבל המתנה לפריט כלשהו תוך הדגשה שהוא אינו נחוץ, אין אפשרות כספית לרכוש אותו ובזמן אמת להביא אותו כמתנה לאירוע. שביעות הרצון של מקבל המתנה והמבט שלו שווה את כל "ההצגה".
 
מתנה מושלמת – לכל אחד! 
 
חשוב לתת מתנה שמתאימה בדיוק לאדם. ככל שתקשיבו לו יותר וגם תתייעצו בחנות – ככה יגבר הסיכוי שהמתנה תשמח ותתאים. אותו מדיך למציאת מתנה מושלמת יכול להיות גם לאנשים אחרים כמו, בני המשפחה המורחבת, ילדים, חברים וחברים לעבודה. המדריך הווירטואלי הולך אתנו לכל מקום. לדוגמה: נשים שבעליהן אוהבים ספורט אתגרי יכולות לרכוש עבורם קורס בתחום או כרטיס השתתפות חד  פעמי. גברים יכולים להעניק לנשותיהם יום כיף במכון קוסמטי או קורס בתחום שהן אוהבות. אפשר לקנות מתנה משותפת להנאת שניהם.
 
מאמרים נוספים...

הציטוט היומי

אהבה לאישה אחת זו ברבריות, משום שזה נעשה על חשבון הנשים האחרות.
מתוך הספר "מעבר לטוב ולרוע"

Notice: Undefined variable: is_ie6 in /home/hagaon/domains/hagaon.co.il/public_html/templates/city_portal/index.php on line 350

Notice: Undefined variable: is_ie7 in /home/hagaon/domains/hagaon.co.il/public_html/templates/city_portal/index.php on line 350
מאמרים - עמוד הבית
Copyright © 2017. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com