הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo

990

register


מאמרים מובחרים מבית "הגאון"

מאמרים מבית "הגאון"
פיתוח ישראלי חדש יגן על יותר אנשים במקרה של אירוע חומרים מסוכנים באוויר. PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י תוכן לאתרים   
שלישי, 16 יולי 2019 14:28

על פי תקנות המיגון במדינת ישראל מחוייב כל מרחב מוגן, פרטי או ציבורי, בהתקנת מערכת סינון אוויר שייעודה לאפשר שהיה ארוכה במרחב המוגן במקרה של התפשטות עשן באוויר, חומרים רעילים, או תקיפות רדיואקטיביות/אטומיות/ביולוגיות/כימיות בישראל.
במקרה של אירוע חומרים מסוכנים רחב היקף, מרחבים מוגנים מוסדיים עם ריכוזי אוכלוסייה גבוהים בהם גנים, בתי ספר, קניונים ועוד יהיו חשופים לסכנה והמרחבים המוגנים שלהם יצטרכו להכיל כמות אנשים גדולה מאוד ולעיתים גם בלתי מתוכננת (תפוסת קניון ביום חופש גבוהה יותר מאמצע שבוע).


מערכת סינון האוויר הקיימת כיום בשוק המיגון המוסדי מוציאה משימוש בממוצע כ-20% משטח המרחב המוגן, זאת בשל גודלה ומיקומה. המערכת הישנה מאסיבית מאוד, ממוקמת מהרצפה ועד התקרה, לעיתים גם תחומה בקירות גבס לשימורה ותופסת מקום שיכול לשמש אנשים שצריכים להתמגן מפני הסכנה שבאוויר. בזמן אמת, המערכת תביא למספר אנשים קטן יותר היכולים לחלל החדר בהשוואה לפתרון טוב יותר שנמצא בשוק.


מערכת מיגון חדשה מציעה חידוש למערכת הישנה שגם מאפשרת לנהל את החלל במוגן בצורה נכונה יותר וגם שומרת על איכות סינון האוויר בצורה אופטימלית. מדובר בפונקציה חדשנית של מערכת סינון האוויר הניתנת לתליה על קיר המרחב המוגן במספר זויות כך שהיא מאפשרת לכל מרחב מוגן חדש המוקם בארץ לנצל את מרחב החדר בצורה המיטבית בימי שגרה ובזמני חירום תוך הגנה על כמות גדולה יותר של אנשים.


החברה המפתחת הינה חברה ישראלית המתמחה בפיתוח, ייצור, שיווק והתקנה של מערכות אוורור וסינון אב"כ עבור גופים פרטיים וגופים מוסדיים ושמה לנגד עיניה כמשימה לייצר פתרונות יעילים וחסכוניים למבנים השונים במדינה. את המערכת העילית למרחבים המוגנים המוסדיים פיתחו מיטב המהנדסים והמומחים בארץ, בשיתוף פעולה עם מומחים בינלאומיים והיא מיוצרת במפעל ותיק ומנוסה באספקת פתרונות מיגון אב"כ.


הפתרון החדשני שמביא בשורה חדשה לעולם סינון האב"כ נוצר מתוך הצורך הקיים במציאות הביטחונית היום יומית המורכבת במדינת ישראל. סכנות רבות יכולות להשפיע על האוויר אותו אנחנו נושמים, בין אם מתאונה, שריפה ענקית או מתקפת אויב מתוכננת. המערכת שלנו, העומדת בצורה מלאה בתקן של פיקוד העורף ובתקן של מכון התקנים יכולה לספק לשוהים בחלל המוגן (גם כמויות גדולות של אנשים) מרחב נשימה נקי למספר שעות ולשמור עליהם מפני חשיפה לזיהומים כאלה ואחרים באוויר.

אם אתם מתלבטים איזו מערכת היא המתאימה ביותר למרחב המוגן שלכם תוכלו להיעזר במחשבון לקביעת גודל מערכת אוורור וסינון אב"כ למרחב מוגן. 

 

 
איך מטפלים בעבירה פלילית PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שלישי, 16 יולי 2019 08:23

 

 

להיות אנשים אשר חשודים במעשה פלילי הוא סיטואציה לא פשוטה, במיוחד אם אותו אדם הוא לא פשע בכלל. הכתם הזה דבר באדם וממשיך איתו מבחינה חברתית עוד הלאה, ולכן זה מאוד חשוב לדעת כי כל אדם הוא חף מפשע עד אשר יוכח אחרת, אבל עד אז עד אותו הרגע של הכרעת הדין- מה בדיוק אדם שעומד בפני דין בתחום העבירות הפליליות צריך לעשות?

 

לא מתמודדים עם המצב לבד

 

הדבר הראשון שאותו צריכים לדעת הוא לא לבצע מהלכים שאר עלולים להביא אל הפללה עצמית, ומה בדיוק יכולים לעשות כדי שהמהלכים יהיו כאלה שמצביעים על חפות ולא על אשמה? את זה יכול להסביר עורך דין מתחום הפלילים שלו יש התמחות בעבירה המדוברת.

 

עורך דין פלילי מיומן הוא כזה שמצופה ממנו להיות בעל בקיאות נרחבת ומעמיקה בכל מה שמתרחש בשלב של החקירה המשטרתית, הראיות והעמידה לדין בבית משפט. הוא זה שיכול להניע מהלכים לטובת הלקוח שלו, כמו שחרור ממעצר אל מעצר בית ואף יצירה של ספק גדול שלא מביא את האפשרות של הבאת החשוד אל משפט כי אין תשתית ראייתית.

 

האפשרויות מבחינה משפטית והנקודות בזמן שבהן פונים אל סיוע משפטי הן הכלים שאיתם עורך דין בעל ניסיון יכול לשנות את פני הדברים ולייצג את הלקוח שלו באופן הכי מוצלח גם בעבירה פלילית.

 

בוחרים עו"ד עם הצלחות מוכחות

 

איזה עורך דין פלילי בוחרים עבור טיפול בתיק של עבירה פלילית מסוג זה או אחר? זו אכן שאלת השאלות, מכיוון שהדבר מחייב בדיקה והתעמקות בתיקים שכבר בהם טיפל אותו עורך דין, עם בחינה של התוצאות שאליהן הוא הגיע בסופו של עניין. הצלחה היא במבחן התוצאה, ולאחר מכן בוחנים את כל היתר. כמו שכר טרחה.

 
המנעולן שלך PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י פורץ מנעולים בתל אביב   
שני, 15 יולי 2019 08:59
מנעולן בתל אביב 24 שעות

בעיר ללא הפסקה, אתם צריכים למצוא גם חברה שתוכל לתת לכם מענה בכל שעה משעות היממה. 

חברת המנעולן שלך מעמידה לרשותכם שירותי מנעולן בתל אביב 24 שעות. לא משנה באיזה יום בשבוע נתקלתם בבעיה והאם מדובר בשעה מוקדמת או מאוחרת, אנו כאן לרשותכם. 

מנעולן 24 שעות הוא שירות זמין שניתן להזמין מעכשיו לעכשיו כדי לקבל מענה במצבים בעייתיים ובמקרי חירום דחופים. שיחת טלפון אחת למוקד השירות ונוכל לשלוח מנעולן בתל אביב לכל כתובת שתצטרכו. 

המנעולנים שעובדים אצלנו הם אנשי מקצוע מומלצים ובעלי ניסיון רב בתחום והם יגיעו אליכם מצוידים במכשור חדשני מתקדם אשר מותאם לאופי המשימה. לא משנה אם אתם זקוקים לפריצת רכבים או כניסה לבית, אנו כאן לשירותכם.

שירות מנעולן בתל אביב 24 שעות:

שירות מנעולן בתל אביב נדרש במקרים רבים. בין אם נתקעתם מחוץ לבית או ננעלתם בתוכו, אם מדובר בפריצה לרכבים או פתיחת כספת ושחזור הקוד, אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן מורשה 24/7 שיוכל לתת לכם מענה.

לא כל חברה מציעה שירות מנעולן בתל אביב 24 שעות ולכן כדאי שיהיה לכם מספר טלפון של חברה מקצועית, המעסיקה צוות עובדים מסביב לשעון. חברה כזו תוכל לשלוח אליכם בעת הצורך מנעולן בתל אביב 24 שעות ביממה שבעה ימים בשבוע.

שירותי פריצה 24 שעות מיועדים בעיקר למקרי חירום, אך גם למצבים אחרים בהם אתם מוצאים את עצמכם נעולים וחסרי אונים בשעות בהן כל העסקים כבר סגורים. עם זאת חשוב לציין שהזמינות של השירות היא אינה הקריטריון היחיד וחשוב 
לבחור אנשי מקצוע אמינים ובעלי ניסיון.

איך מגיעים ל מנעולן מומלץ בתל אביב 24 שעות ביממה? הדרך הטובה ביותר היא באמצעות המלצות של מכרים ודרך אתרי אינטרנט המדרגים את רמת השירות. במקרים רבים, חברות יפרסמו מספר טלפון לחיוג במקרה חירום אליו תוכלו להתקשר 
כדי להזמין את השירות.


מנעולן מומלץ בתל אביב:

יש שלושה מאפיינים עיקריים שיעזרו לכם לזהות מנעולן בתל אביב מומלץ ומקצועי. המאפיין הראשון זו זמינות השירות, אתם צריכים לחפש חברה שתוכל לשלוח אליכם מנעולן בתל אביב 24 שעות ביממה. 

הזמינות מעידה על רמת מקצועיות גבוהה ונכונות לתת מענה ללקוחות בכל מצב. המאפיין השני זו ההכרות של איש המקצוע עם סוגי המנעולים השונים, בין אם מדובר במנגנון נעילה של דלת, של רכב או של כספת.

כבר בשיחת הטלפון תתבקשו לענות על שאלה זו וכך תדעו האם הגעתם לכתובת הנכונה או שאתם צריכים להמשיך לחפש. המאפיין השלישי למציאת מנעולן מומלץ בתל אביב 24 שעות ביממה, אלו חוות דעת חיוביות של לקוחות קודמים.

שירותי פריצה 24 שעות

ברוב המקרים אנשים אשר זקוקים לשירותי פריצה 24 שעות נמצאים במצב רגיש והם חווים תסכול וחוסר אונים. 

מנעולן יכול לנצל זאת לרעה בדרכים שונות וביניהם באמצעות גבייה של תעריף גבוה תמורת השירות. מנגד, במקרים הללו אין ללקוח זמן לערוך השוואת מחירים ולכן כאשר אתם מזמינים שירותי פריצה 24 שעות ביממה אתם צריכים לפנות לחברה 

מקצועית, אמינה ומוכרת. חברה אשר מציעה שירות מסביב לשעון של מנעולן בתל אביב 24 שעות ביממה, צריכה לנהוג באדיבות ולצייד את אנשי המקצוע שהיא שולחת בכל המכשור הנדרש לביצוע המשימה, מבלי לגרום לנזקים. 

המנעולנים צריכים להכיר את רחובות תל אביב, כדי שיוכלו לעמוד בזמני הגעה מהירים, ללא עיכובים.

מנעולן מורשה 24/7

כשאתם זקוקים לשירותי מנעולן 24 שעות ביממה, אל תתנו לתחושת הדחיפות לגרום לכם להתפשר על הרמה המקצועית גם אם המחיר נראה אטרקטיבי. 

הזמינו אך ורק מחברה המספקת שירותי מנעולן מורשה 24/7. ההרשאה לעבוד כמנעולן מחייבת הצגת תעודת יושר ממשטרת ישראל. 

תעודת יושר זו ההוכחה שאיש המקצוע שנשלח אליכם הוא ללא עבר פלילי. מחירים נמוכים או התחמקות מהצגת הרישיון, יכולים להעיד על היעדר תעודה זו וכדאי לחשוב פעמיים לפני שאתם מפקידים את המפתחות בידיים לא אמינות.

בחברת המנעולן שלך תוכלו לקבל שירות מנעולן מורשה 24/7 מצוות מנעולנים אשר עברו את ההכשרה המקצועית המתאימה ולכל אחד מהם תעודת יושר מן המשטרה. אל תתפשרו על פחות מזה.
 
איך להוציא מחתונת הקיץ שלכם את המיטב PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י סמי   
ראשון, 14 יולי 2019 09:49

השלנו מעלינו את מעטפת החורף, שכוללת את צבעי האדמה הכבדים, ניערנו מעלינו את הרטיבות, הסרנו את שכבות הבגדים העבות, והנה הקיץ נמצא כאן במלוא הדרו, ואיתו כמובן פתיחת עונת החתונות. לצד החגיגות והשמחות ריכזנו כאן עבורכם מספר רעיונות, שמעבר לעובדה שאתם מתחתנים בעונת הקיץ, יוסיפו לאירוע שלכם גוון קיצי וקליל.
ההמלצות באדיבות צוות ההפקה המנוסה של גן אירועים בשרון – אמדו

גני אירועים מומלצים בשרון – פותחים את חגיגת הקיץ עם מיטב הטיפים לאירוע של חתונה בלתי נשכחת

ª      צילומי זוגיות בקריצה להוויה הקיצית:
אם בחרתם להצטלם לפני האירוע עצמו – 'צילומי טרום חתונה' - הנה הזדמנות להכניס את הקיץ עוד הרבה לפני שהאירוע התחיל. כמובן בחרו לעצמכם לוקיישינים שמספרים את סיפור הקיץ... כמובן ים ובריכה הם מקום אידיאלי, אבל אפשר להשתגע ולהצטלם גם ליד דוכן של אבטיחים ושל פירות העונה בשוק הכרמל או בכל שוק אחר ברחבי הארץ. ומה עם דעתכם על צילומי "טראש דה דרס" שבהם אתם מקבלים רשות להשחית את הבגדים האחד של השנייה במלחמת גלידה צבעונית.

 

הצילומים האלה יכולים להופיע כחלק מהמצגת שתקרינו בערב החתונה. צילומים כאלה בהחלט עוררו את המוזמנים שהגיעו לחתונה שהתקיימה לאחרונה אצלנו - אולם אירועים בשרון אמדו - והכניסו את המוזמנים לאווירה קיצית כבר מהדקה הראשונה.

 

ª      עמדות שתייה עם פירות הקיץ
בכניסה אל כל אחד מאותם גני אירועים מומלצים בשרון מוצבים בימים אלה מכלים גדולים של שתייה לאורחים, וזה כמובן מתבקש לאור הלחות והחום, שמגבירים את הצמא. אבל הנה דרך נוספת שבה אפשר לשדרג את האירוע באלמנטים קיציים. בכניסה אל אולם אירועים בשרון מוצבים בימים אלה דרך קבע מיכלי מים גדולים ובתוכם פרוסות מפירות העונה. כך שמעבר לטעם הנפלא, מתקבלת צבעוניות קיצית מיוחדת.

 

ª      עיצוב אולם אירועים בשרון בגוון קייצי
אזור השרון ידוע בקרבתו לים, אז מדוע שלא נביא את הים לתוך האולם?! אלמנטים של צדפים, כיסאות נוח פזורים, שמשיות צבעוניות, עוגנים של ספינות, וכמובן קשת צבעים על בסיס הגוון הכחול יכולים לשמש כתפאורה נהדרת לאירוע.

 

כמובן שאת אווירת הים אפשר להכניס לכל אחר מרשימת גני אירועים מומלצים בשרון שקיבלתם או בכל גן אירועים אחר ברחבי הארץ – כי הקיץ הישראלי הוא של כולנו ונמצא בכל מקום.

 

ª      מתנות קיציות לאורחים – כששאלנו פעם זוג צעיר מדוע בחרו בגן האירועים שלנו, הם סיפרו לנו שקיבלו רשימה ארוכה של גני אירועים מומלצים בשרון, ומתוכה בחרו בנו. כששאלנו מה הבדיל את המקום שלנו משאר המקומות, הם גוללו רשימה ארוכה של סיבות, אבל בסופה הזכירו גם את המתנה שקיבלו מהזוג שהתחתן באותו אירוע קיצי. ומה הייתה המתנה? זוג כפכפים לים... אז כמובן שזוג הכפכפים לא יהיה הסיבה לבחירת מקום האירוע שלכם, אבל בהחלט אפשר להבין מכך שהשי הקטנטן עם הגוון הקיצי, השאיר טעם מתוק לאורחים.

לכן אם אתם רוצים לתבל את האירוע הקיצי שלכם, הוסיפו מתנה קיצית לאורחים. זה יכול להיות כובע ים, כפכפים, כיסוי עיניים לקראת עונת הטיסות הפופולרית בחופש הגדול, מגבת ים וכל דבר אחר שישאיר גם לאורחים שלכם טעם קיצי ומתוק מהאירוע.

שיהיה במזל טוב

 
מאמרים נוספים...
מאמרים - עמוד הבית
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com