הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
יש מקום לכולם PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י חושבים לפתוח חנות ותוהים איך היא צריכה להיראות? החנות שלכם צפופה ומבולגנת? יש לכם עוד הרבה מה ללמוד   
רביעי, 21 מרץ 2018 14:17

חושבים לפתוח חנות ותוהים איך היא צריכה להיראות? החנות שלכם צפופה ומבולגנת? יש לכם עוד הרבה מה ללמוד

בעלי חנויות רבים פותחים את העסק שלהם ללא ידע קודם. מעבר לנזק הכלכלי שעלול להיגרם אם לא נעזרים באנשי המקצוע הנכונים, ישנו דבר נוסף שרוב האנשים לא לוקחים בחשבון: הסדר, הניקיון והיעילות של חנות שעובדת נכון. האלמנטים שמנינו כאן טומנים בחובם גם את רמת ההכנסות שאליה תוכל החנות להגיע – לו רק יתנהלו נכון. במאמר הבא ננסה להסביר קצת על החשיבות של עיצוב נכון של החנות, יעילות בעבודה וחשיבה לטווח ארוך.

 

עיצוב

מחקרים רבים הוכיחו כי האיבר הראשון שרוכש מוצר הוא העין. כך גם באוכל, בחולצה, בכל דבר. כלומר? כשהעין רואה מקום מסודר, נקי, מעוצב בטוב טעם ומזמין – היא תמשוך באופן אוטומטי את המוח להיכנס לשם וגם אם בסופו של דבר הלקוח לא ירכוש משהו מהמוצרים, הוא נכנס לחנות שלכם והתרשם. אל תדאגו, הבא בתור כבר ירכוש מוצר. בכדי שהחנות שלכם תהיה מזמינה עבור לקוחות, יש לשכור את שירותים של מעצב חנויות אשר יסביר לכם כיצד הכל צריך להיראות וחשוב מכך, איך הכל יתנהל טוב יותר.

 

התייעלות

כמובן שמעבר לעיצוב והתכנון, שירות אותו נותן מעצב חנויות לכל לקוח אשר חפץ בו, תפקידו של המעצב הוא גם לתת לכם כלים להמשך, להראות שאתם יכולים לשמור על הסדר ולהתייעל מבחינת ההתנהלות היומיומית שלכם בחנות.

 

תכנית ארוכת טווח

עוד אלמנט חשוב שאולי כדאי לבדוק עם אנשי עסקים שכבר ראו דבר או שניים, עדיף כאלה מהתחום שבו בחרתם לעסוק. אין חכם כבעל ניסיון ואם ברצונכם להצליח, תמיד כדאי להיוועץ עם מי שכבר "עשה את זה", לבנות תכנית ארוכת טווח ולהציב יעדים – רק כך תוכלו לדעת אם באמת הצלחתם לעשות את השינוי.

 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com